Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy az én problémám, mit...

Nagy az én problémám, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
szoval megprobálom röviden. 18F vagyok 2évig otthon, 1,5 évig teremben, 1éve megint otthon gyurok. Amikor persze terembe voltam akkor néztem ki a legjobban. Egyre többet kell tanulni, egyre kevesebb a pénz nem eszek már olyan rendesen, kevesebbet is alszok, viszont mostanában alkoholt nem iszok. Szeretném magamat megerősíteni de nem izomra mert az most megoldhatalan, hanem vmi küzdősportra gondoltam, bár ezt itthon nehéz lesz. szeretnék videókat v akármi segitséget, van itthon boxzsák.
2010. dec. 17. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet ahogy gondolod. Küzdősportot otthon megtanulni lehetetlen, oda el kell járni edzésekre, megadott időpontban. Ha viszont már eljársz, akkor ennyi erővel elmehetsz edzőterembe is gyúrni. Próbálj inkább apránként gyűjteni kondigépekre vagy súlyzókra (akár használtra is), mert otthon testet építeni, azért könnyebb, mint küzdősportot elsajátítani, oda kevés egy bokszzsák meg egy kesztyű.
2010. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen de nincs pénzem fekvőtámasztól meg már rosszul leszek olyan sokat kéne csinálni, hazajövök 3-4 kor kaja aztán kéne edzeni de egyszerűen nem tudok
2010. dec. 17. 16:41
 3/10 A kérdező kommentje:
a testépítést pedig másként látom 18 évesen mint 14-16 évesen, ma ez inkább arról szól h aki koxol az a jó, illetve előbb utóbb kinövöm a súlyokat és akkor könnyen kaphatok srévet az izületekről nem is beszélve
2010. dec. 17. 16:46
 4/10 A kérdező kommentje:
illetve nem az a célom hogy húde sok izmot szedjek fel, ütő- és rugóerő növelés, gyorsaság és ami küzdelemben jól jön, nem akarok ilyen boxoló vagy sportoló lenni, de ha teszem azt megtámadnak megtudjam magam védeni
2010. dec. 17. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor sem tudod ezt otthon megcsinálni. Amúgy az ütő és rúgó erőhöz nem izom kell! Hanem technika és sok nyújtás. Technikát pedig csak edzésen tanulhatsz. Szerintem akkor fussál vagy ha van kisebb súlyzóid akkor edz azzal. Vagy vállalj be nyári munkán fizikai munkát (pl: ásás, favágás). A küzdősport az teljesen más világ egyébként, azt nem lehet otthon videó alapján egy bokszzsákkal megtanulni, még alapszinten sem.
2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te, és akkor szélmalmok lesznek az ellenfeleid, vagy mi a fasz?


Komolyan 4000 forintot havonta ne sajnálj már a küzdősport edzésért, és heti 2x 1-1,5 órája annak nincs, aki nem akarja, h legyen

2010. dec. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs pénzünk, a másik meg az hogy kontaktlencsés vagyok és abba ha jól tudom nem lehet küzdősportolni
2010. dec. 18. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, én szemüveges vagyok és ju-jitsuzok 4 éve és savte-zok másfél éve. Na és? Ha edzésen félted a kontakt lencsédet, akkor utcán is fogod félteni, ha egy nálad nagyobb kisebbségi állat beléd köt?
2010. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kontaktlencsés vagyok. De ahhoz, hogy egy normális illesztésű lencse elmozduljon kb az kell, h kirúgják a szemed...
2010. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez amúgy annyira GÁZ, hogy úgy akarnak megtanulni bunyózni, hogy pc és youtube. Oké, hogy fejlett és modern világban élünk, de NEM LEHET VIDEÓN MEGTANULNI BUNYÓZNI. Le kell menni az edzésre. Mert egy ökölvívás edzésen megtanulod, hogy milyen az amikor kapsz a szemed alá egy bal horgot. Egy birkózás edzésen megtudod milyen az amikor jól a földbe gyömöszölnek és úgy összeszorítanak, hogy kipréselik belőled a szuszt. Egy muay thai boksz edzésen megtudod milyen az ha kékre-lilára-zöldre-vörösre szétrúgják a combodat. Egy aikidón megtudod, hogy milyen az ha úgy földhöz vágnak, hogy azt hiszed hogy eltörnek a bordáid, úgy fáj. Egy jiu-jitsun pedig megtudod, hogy milyen földharcközben az, amikor az ellenfeled a lábával körbetekeri a karodat és úgy megfeszíti, hogy azt hiszed hogy széttörik a karod és szétszakadsz, és úgy kopogsz a tatamin, mintha dobszólót adnál elő. :)

Na..., a lényeg ezért kell edzésre járni, hogy megtapasztald ÉLŐBEN. Ezt videón, otthon a szobában a levegőben kalimpálva nem megy!

2010. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!