Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom meginni? (Kreatin)

Figyelt kérdés
Olyan monohidratom van ami nincs izesitve és nagyon rossz az ize szinte elkap a hányinger mikor megiszom.Hogyan tudnám izesiteni hogy finom legyen de ugyanolyan jol oldodjon a testemben mint hogy ha simán vizzel ittam volna ?!
2010. dec. 17. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Nem hiába íztelen. Igyad megfele vízzel v dobk ki akk.
2010. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én receptem:

Benyomok egy kanállal a pofámba,majd vizzel lenyomom utána szőlőcukorral ugyanaz.

A gyomornak úgy is az a dolga,hogy összekeverjen mindent,másrész addig úgy sem engedi tovább a gyormrod míg fel nem melegedett a cucc tudtommal.

Másrészt nem tudom mit vettél de én kidobnám a francba az égészet a múltkor vettem 3000-ért fél kiló kreatint és szinte semmien íze nem volt,mégis hatott.Ha valóban undorodsz tőle akkor ne edd meg.

Nem a legszebb hasonlat de a sz@rtól is undorodik az ember azért nem eszi meg és a kreatinod is valószínű ugyanannyit ér kitudja milyen feldolgozáson esett átt,lehet undorral lenyomod és semmit sem érsz el vele csak mérgezed magad.

Másrészt ha mindenáron ízt akarsz adni neki vegyél italport valamilyet,de ha tényleg olyan rossz mind gondolom átt fog érződni az íze és továbra is az undor fog kapkodni ez tapasztalat én is megjártam már hasonlódologgal végül 3 nap kínlódás utánn belevágtam az egészet a kukába.

2010. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az én kreatinom sem volt ízesítve amit vettem de mégsem volt rossz íze,inkább semleges a tiéddel valami nagy baj lehet.
2010. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy kis p*unci, az a baja.
2010. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
el kell nekem küldened, ez az egyetlen járható út...
2010. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ez a sport nem neked lett kitalálva.
2010. dec. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!