Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondis izom vagy a házi izom...

Kondis izom vagy a házi izom a jobb?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy melyikkel megyek többre?

Azzal amelyiket 3 hónap alatt megcsinálok kondiba,vagy amit házilag,több idő alatt?


2010. dec. 14. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
izom=izom
2010. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy,ne hidd azt,hogy azért mert valaki konditerembe jár attól műanyag izma lesz.kicsit marhaság a kérdésed,hogy őszinte legyek.
2010. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mogar válasza:
házi
2010. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én a házi kenyeret szeretem, vagy a kalácsot!
2010. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
asszem ez kérdező hülye.Házisüti van.Házi izom az milyen?befőttesüvegben van?
2010. dec. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Otthon sosem fogsz annyi izmot építeni, mint kondiban.


És mi az, h melyikkel mész többre? Meg megnézem, hogy 3 hónap alatt te milyen izomtömeget szedsz fel kondiban...


Nem tudom elképzelni, hogy milyen mennyiségű hülyeség keveredik itt az emberek fejében.

2010. dec. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

először is nem értem milyen az a házi izom és kondis izom? másodsorban mire célzol azzal, hogy melyikkel mész többre?

nem akarlak elkeseríteni de ez úgy működik, hogy ha terhelésnek, izommunkának teszed ki a szervezeted (súlyokat mozgatsz stb..) és megfelelően eszel akkor a szervezeted izmot épít mert szükség van rá. ha nincs terhelés akkor leépíti mert fölösleges. ebben mi olyan rohadtul bonyolult? miért kell izomporozni, izomnövesztő szerezni, meg koxporozni, felfújt izmozni, és akkor tessék az újabb kategória a házi izom és a konditermi izom. nagy az Isten állatkertje, de azért ennyire?

2010. dec. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
74%
Kérdés fail :D Hát kedves kérdező te nem vagy semmi
2010. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy ,hogy építed az izmaid.

De ha otthon edzel és nincsenek gépeid akkor nem lesznek,olyan szépen kidolgozottak és formások az izmaid viszont mivel te nem vagy egy profi testépítő ez marhára nem számít.

A menyiséget pedig össze lehet szedni otthon is ahhoz nem kell gép egyártalán sőt hatásosabb is gépek nélkül,mert a szabd súllyal való edzés építi a tömeget a legjobban.

De mivel ha izmot akarsz akkor a konditeremben ugyanúgy kell edzeni rá mint otthon.

Kivéve ha vasvilla vagy lápát forgatással szeretnéd megszerezni esetleg munkával ,mert azzal nem fogsz izmot építeni csak elfáradni és kitartást szerezni,myg a súlyzókkal való izom munka csökkenti a kitartásod és fáradékonyabb leszel hosszútávon,mivel egy-egy súlyzós edzés sokat kivesz az emberből és alapból faradtabb leszel egy kicsivel minden edzés utánn.

2010. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a szabd súllyal való edzés építi a tömeget a legjobban. "


Ez természetesen nem igaz!

Tömeget semmilyen edzés nem épít, kizárólag az elfogyasztott tápanyagok.

A szabad súlyos edzés a stabilizáció miatt több izomrostot von be a munkába, ezért összetettebb gyakorlatnak számít. Nagyszerűen fejleszti az erőt, a mozgáskoordinációt és az ideg-izom kapcsolatot.


Amúgy a házi izom jobb, mint a bolti!

Boltba sose vegyetek izmot, mert tele van mindenféle mű-adalékokkal, tartósítószerrel, ízfokozóval, színezékkel.... Azon kívül hamar penészedik.

Nekem a nagymama házi izma jön be legjobban, főleg a mákos.

Azon kívül jobb megdolgozni az izomért, mint boltban kézen becsomagolva megvenni. Legalább elmondhatod, hogy "ezt az izmot én csináltam otthon"

Igaz rámegy az egész napod, de megéri.

2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!