Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13,5/F vagyok és gyúrni...

13,5/F vagyok és gyúrni akarok! Vissza olvasva azt olvastam hogy nem egészséges de étrendkiegészítőkkel szabad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd el azok nélkül, eleinte úgyse használ semmit, mert nincs rendben az ember kajálássa, meg edzeni sem tud, mikor azok rendbe kerülnek jöhetnek a porok.
2010. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A két dolog nem függ össze.Nem azért egészségtelen mert az étrendkiegészitők nélkül káros hanem mert ha olyan gyakorlatokat csinálsz...akk megálhatsz a növésben ha tul nagy sulyokkal dolgozol elferdülhet a gerinced stb...

én még várnék vele 1évet. 14/5évesen azért már ellehet kezdeni de ha rám halgatsz 15évesen álsz neki kb.

14-18éves kor között csak ugy tul teng benned a tesztoszteron ezért kell ezeket az éveket kihasználni az edzésre(apropo mi nem hivjuk ugy h gyurás hanem h edzés).

De ha nem birsz várni és mindenképpen most akarsz edzeni akkor is azt javaslom hogy keress fel egy konditerembe egy személyi edzőt aki ellát tanácsokkal és elmagyarázza hogyan végezd helyesen a gyakorlatokat ugyanis a nem helyesen elvégzett gyakorlatokbol később bajod is lehet!

2010. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tök független egymástól.


13,5 évesen, én várnék még 1,5 évet, addig valami mást sportolnék, esetleg kis súlyokkal edzenék.


Mellette nem árt, ha figyelsz a kajára, de szerintem a te korodban még lazán legózni kéne.

2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Elsőnek a kajádat tedd rendbe. Eleinte viszont ne csinálld túl nagy súllyal inkább csak alapozás legyen majd kicsit később belelendülhetsz. A tápkieget meg szintén csak később szedd mert amíg nem eddzel rendesen addig nem túl előnyös
2010. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha étrendkiegészítőnek vesszük (márpedig az) a vitamin és ásványianyag készítményt, akkor kijelenthetjük, hogy anélkül káros a magas intenzítású edzés. Mindegyik !


Viszont a tömegnövelők és egyéb kiegészítők ilyen korban még nem ajánlottak, ahogy a "gyúrás" sem.

(kivéve kelttészta) :-)

2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!