Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hogy sérvet kaptam?

Lehet hogy sérvet kaptam?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy észrevettem hogy a pénisztől balra van egy kis dudor nem látszódik csak akkor veszem észre ha tapogatom nem lehet visszanyomni nem fáj kb 1 cm2 területen, ilyen nyirokszerű faterom aztmondta h ér de sztem nem ér mert nem lüktet, remélem nem sérv vagy neadjisten tumor, itthon szoktam edzeni fekvő + has de attól csaknem kaptam
2010. dec. 12. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekvőtől meg hastól tuti nem lesz sérved, mert akkor minden 2. ember sérvvel rohangálna. Menj el orvoshoz szerintem, egy háziorvos is megteszi.
2010. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem sérv, nem olyan könnyű azt kapni... :D , biztosan egy nyirokcsomó nekem is kilátszik arrafele egy borsó nagyságú területen, hasonló van a nyaknál és a hónaljnál is.Amúgy a sérv egy idő múltával fájna, de együttlehet vele sokáig élni a hasfal kilyukadása elég komoly terhelésnek kellett volna alávetned...
2010. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a 2. megnyugtatott sajnos eléggé hipohonder (nemtom hogy irják) vagyok és nem akarok mindennel orvoshoz menni próbálom kiszűrni ami felesleges félelem, szal lehet nekem is nyirok mert a nyakamon is van csak az volt a gond hogy pont hasazás után megnéztem magam hogy alakul az izom és akkor vettem észre. Ha nagyobb lesz akkor feltétlenül elmegyek am ugytudom mégha sérv is és ilyen borsó nagyságú az még nem probléma csak ha nagyob lesz, kizáródik.
2010. dec. 12. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, ha hipohonder vagy akkor tuti nem sérv.


Simán lehet ér. A vénák nem lüktetnek, de vastagabbak.

2010. dec. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek aggasztani, de a haspréstől lehet sérve az embernek. Gondolkodj, hogy nem emeltél valami nehezet mostanában. És vizsgáld meg a dudort, nem e húzódik, mert akkor lehet, hogy sérv. Amúgy rutinműtét.
2010. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem húzodik semmit nem érzek, nem látszódik annyi ha benyomom érzem meg ha nagyon hártahajolok akkor látszodik ott van ahol futnak az erek. több éve csinálom az edzést volt amikor erőemelő gyakorlatokat csináltam (100kg felhúzás 85 gugolás igaz övvel de akkor nem lett semmi az izomzatom erős)
2010. dec. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!