Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi tapasztalatotok a boxról?

Mi tapasztalatotok a boxról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Mert elszeretném kezdeni,de van aki kravmagát,jiu-jitsut,stb-t ajánlják...


2010. dec. 12. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kezd el, ami tetszik.
2010. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem jók a tapasztalataim róla.A legideálisabb kezdő küzdősport.

A krav kiegészítő sportnak jó.Ott túlélni tanítanak,nem bunyóban győzni és szerintem totál kezdőknek meg alkalmatlan is.

A bjj meg egy teljesen más fajta sport.

Van sok fajta küzdősport ami mindenfélével kecsegtet,meg varázsmozdulatokat tanítanak,de a valóságban nincs ilyen.Egy bunyóban meg fognak ütni,ezt el kell viselni,utána meg te vered le a másikat.Ennyire egyszerű.Az ökölvívás megtanít nyerni és veszíteni is.

2010. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2010. dec. 12. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

annyiban nem értek egyet az előzővel, hogy szerintem a kravot érdemes elsőnek elsajátítani. Azért, mert hatékony, nem tanít felesleges dolgokat önvédelem szempontjából, de az alapok ott vannak. alap ütések, rúgások, satöbbi. Aztán amikor kevésnek érzed, akkor el lehet kezdeni keresztbeedzeni, erre az ökölvívás kiválló lehet.


Ha viszont versenyezni akarsz, akkor a krav szóba sem jöhet.

2010. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!