Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CREATINE ETHYL ESTER v. TRI...

CREATINE ETHYL ESTER v. TRI CREATINE MALATE?

Figyelt kérdés
Tömegnövelés alatt vagyok. Monohidrátot szedtem ezelőtt, szünet meg volt. Most jönne valami más. Kettő közül melyiket ajánlanád? Várom a tapasztalatokat, kinek mi vált be...
2010. dec. 11. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. dec. 11. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Én akkor inkább a Gasparitól a SizeON-t választanám vagy a BSNtől a Cellmasst vagy a MAPtól az Anabolic O.D.-t. Esetleg még1x monohidrát.
2010. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hat fejlett keratin forma: trikreatin-malát és dikreatin-malát,MicronTec mikronizált kreatin-monohidrát,kreatin-etil-észter, kreatin-orotát, kreatin-glukonát!

2010. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

azért a Size On és társai egy kicsit más kategória :) árban, teljesítményben, mindenben, plusz azok transzportrendszerek.

egy viszonylag olcsó megoldást szeretnék azért gondoltam ezekre, és ha jól tudom akkor ezeknél a termékeknél nem kell betölteni sem. crea-bombot próbáltam monohidráttal, feltöltés után az ment. igazából nem volt jobb, mint az azelőtti sima monohidrátos történet.

ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra.


esetleg betöltenék sima monohidráttal, és azután menne valamelyikből a kettő közül 1 adag és egy adag monohidrát?

vélemény?

2010. dec. 11. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:
és még van kb. háromnegyednyi az 1025g-os No Explode-ból. valami jó kombinációt szeretnék összehozni. ezen agyalok mi legyen....
2010. dec. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!