Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéstervet írnátok nekem kép...

Edzéstervet írnátok nekem kép alapján?

Figyelt kérdés

Segítenétek légy szíves? A jobb oldali szeretnék lenni, jelenleg a bal oldali állapot aktuális.

[link]


Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom és milyen gyakorisággal? Sétálni szeretek, naponta egy órát szoktam.


2010. dec. 10. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Először egy jó étrendet kellene neked összeírni,aztán az edzést.
2010. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Na, hát a sétálással azt az alakot tudod elérni ami most van. Honnan veszed hogy azt kell csinálnod majd, amit szeretsz?


Másik.

Ha adnék neked egy tervrajzot egy házról, felt tudnád építeni?

Ha adnék neked egy kapcsolási rajzot, össze tudnál forrasztani egy áramkört?

Ha írnék egy egyoldalas szinopszist, tudnál regényt írni belőle?


Ha adnék neked egy edzéstervet, el tudnád érni vele a kívánt külsőt?


Esetleg kell még más is a terven kívül, hogy célba érj?

2010. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

1) Ez a sétálni szoktam, akkora duma...



2) Én is szoktam sétálni, mert, ha nem kocsival megyek, akkor bizony gyalogolok, van, mikor többet mint napi 1 órát, de nem ez a fő mozgásformám.


3) Ha a kaja nincs rendben, akkor hiába mozogsz bármennyit.


4) Az életben nem lesz ilyen alakod, mert nem ilyen az alkatod


5) Ha hajlandó vagy lejárni edzőterembe, akkor írd meg, és írok ide egy kaja+edzéstervet.

2010. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan testet nehéz kapni.

A titok, (rendes étkezés kivül),

hogy sokat edzeni, mikor fárat vagy, akkor még folytatod.

ès mindig nehezebb próbákat teszel magad elött.


Példa, napi egy órát sétáltál már 2 hónapja, kb 1 hét után a tested már megszokta hogy "jó, naponta kell sétálnom 1 órát", az emberi test ahoz alkalmazza magát aminek használjuk, ha te naponta 1 órát sétálsz, a tested izmaid úgy épülnek fel hogy te naponta 1 órát tudjál sétálni. Ha viszont te hólnap 1 óra helyett 2 órát sétálsz, akkor a tested mondja hogy hoppá, ez nem 1 óra volt, hanem kettö, most hirtelen fel kell épiteni magát hogy tudjál 2 órát sétálni.


Hozzátenném, hogy az a csaj, a képen, tuti, hogy sétálásban, ha most ezt tenné, legaláb egy fél napot bírna, egy 25 kg táskával a hátán, dombon fölfele!!

2010. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mind nagyon hasznos!


Harmadik válaszoló: hajlandó vagyok edzőterembe járni! (Egyébként járok is néhány hete 3 alkalommal, plusz úszni szoktam néha elmenni - természetesen, ha kell, napi szinten is be tudnám iktatni, csak útmutatásra lenne szükségem: mit és hogyan tegyek.)


Kérlek, hogy írj nekem étrendet és edzéstervet, kitartó vagyok, és be fogom tartani! Köszönöm előre is a segítséged!

2010. dec. 10. 18:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem ilyen az alkatom, akkor hogyan néznék ki vékonyabban (50-55kg-osan)?
2010. dec. 10. 18:50
 7/11 anonim válasza:
Írj nekem, a sex is nagyon jó testedzés :P
2010. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiába írnak neked egy étrendet, vagy edzéstervet, nem fog működni.


Azt viszont nem értem, hogy ha elmész usziba, ha elmész kondizni, akkor miért nem fizetsz meg egy személyiedzőt, meg egy dietetikust.


Saját példám, küzdősportot kezdtem el, teljesen más jellegűt , mint amit eddig űztem. a havidíj 10ezer volt. aztán megkértem az edzőt, hogy tartson privát edzést (mert láttam, hogy iszonyat jó) vettem tőle 12 alkalmat, 2+6 bontásban, ez volt 36ezer forint. Ez soknak tűnik, de az lett a szitu, hogy 2 hónap után már azon a szinten voltam, mint a többiek, akik fél-1 éve csinálták a sportot. Szal 5x gyorsabban fejlődtem náluk, és feleannyiba került. 4hónap után már dobogós voltam versenyen.


Szóval görcsölhetsz itt a neten, 7en mondanak 7félét, a végén sehova se jutsz. Szerinted a kiscsaj, akit belinkeltél, neten kér edzéstervet, vagy személyi edzőhöz jár?

2010. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

65% lehet, h dobogós lettél, de h a maradék agyadat is ott hagytad az biztos.

Egyszerűen le akar fogyni (nem versenyre készül) amihez nem feltétlen kell személyi edző, mellesleg azt is ba*szhatod, ha nincs kitartása szal ennyi..

2010. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kitartó vagyok, oké?
2010. dec. 14. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!