Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Track - Power Proteinből...

Power Track - Power Proteinből melyik íz jó?

Figyelt kérdés
eddig a csokit próbáltam, az nem volt rossz. ki mit próbált, hogy ízlett?
2010. dec. 9. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Miért számít az íze?
2010. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

kíváncsi vagyok, hogy a többi milyen. ugye alapvetően a csokival sosem lehet pórul járni, az mindig iható.

úgyhogy várom a tapasztalatokat.

2010. dec. 9. 17:37
 3/18 anonim ***** válasza:
a dupla mokacsino fincsi
2010. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

De bizony, hogy számít az íze, Bunny-n kívül ki a franc akar xart letolni a torkán nap mint nap?


Én kóstoltam a fahéjast az jó, és a citromos-túróst de annak tömény citrompótló íze van.

2010. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nyilván nem az íz a legfontosabb, de mivel eddig csak a csokisat próbáltam és vásárlás előtt állok, gondoltam kipróbálok valami más ízt. ezen talán nincs semmi felháborító :)
2010. dec. 9. 18:53
 6/18 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat!
2010. dec. 9. 18:53
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Kedves ínyenc barátom !

Én az ilyen embereket mindíg is szerettem, a teremben ahol dolgozok, mindíg szoktam segíteni nekik, tanácsot adok, így gyakorlatilag például folyékony BCAA -ra nem is kell költenem, mert az olyannyira szar ízű, hogy képtelenek meginni, így nekem adják hálájuk jeléül.

Aki a Brutal Blox -ot, vagy a folyékony BCAA -t is megissza.....nos az TESTÉPÍTŐ.

Aki meg dupla -tripla tejszínhabos citromos süti ízű turmixokat iszik, az .......hogy is mondjam......

szóval annak pinája nő nemsokára.

:-)

2010. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Aha, szóval az a macsó, aki letolja a kakit a torkán. Értem, és gratulálok. DE ha már vannak igen jóízű fehérjék is, én bizony nem fogom a hányást inni.
2010. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ba*szki! megkérdeztem, hogy milyen a többi íz, mert ha egyszer lehet hogy az finomabb mint a csoki akkor miért ne?

igazából teszek rá, hogy milyen csak tudjam hányás nélkül letolni a torkomon. de ha egyszer ugyanannyiért lehet finomabb is akkor inkább legyen az. ez nem finnyáskodás!

2010. dec. 9. 19:11
 10/18 Clem ***** válasza:
Én például a csokisat kerülöm mindenből ha lehet...de ebből a citrom-túró a nyerő...szerintem..de egyébként nekem sem számít az íz..a lényeg hogy HASSON és másnap reggelre 2cm-el nagyobb legyen a karom !!!:)
2010. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!