Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kick-box vagy kempo? Melyiket...

Kick-box vagy kempo? Melyiket válasszam lány létemre?

Figyelt kérdés
Bokszolok már kicsivel több mint egy éve, de már kicsit kevésnek találom, és szeretnék valamit még kipróbálni. Szerintetek?
2010. dec. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy,akkor Francia Box-Savate.Csomó ökölvívó megy át rá,szóval ott biztosan ellenél.

Persze amiket írtál azok is nagyszerűek,kick boxon több a lány az tény.

2010. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bruce Niko válasza:
Hát én a kick-boxot választanám.És szerintem lányokhoz jobban is illik a Kick-box mint a kempo.
2010. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egri vagyok, és a bokszot semmiképp sem hagynám abba, mert nagyon imádom, csak valami kiegészítőre gondoltam.
2010. dec. 8. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Capoeira-t. Gyors, robbanékony, hajlékony és rugalmas leszel tőle + megtanulsz hatásosan és váratlanul rúgni. Amúgy nem tánc a capoeira! Ha kitartóan űzöd tud az hatásos lenni. Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=BBi-X1XzmXI

2010. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!