Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a jobb...

Miért van az hogy a jobb oldali mellemnek más az alakja mint a bal oldalinak?

Figyelt kérdés

Na meg a hasizommal is ez a probléma ,hogy másképp néz ki az egyik oldala, mitől lehet ez ,rossz az edzés technikám?

2Of


2010. dec. 8. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
senki sem szimmetrikus
2010. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2010. dec. 8. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
ennek szimmetrikus a hasa???
2010. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát most van egy nagyon pici eltérés de látnád az enyém:((nézd meg a mellit a teljesen egyforma.
2010. dec. 8. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem a jobb hátam sokkal nagyobb mint a bal, a bal karom nagyobb mint a jobb, de a jobb erősebb. és sorolhatnám...

nem mindenki tökéletesen szimmetrikus, sőt...

amúgy magadon te nyilván észreveszed, de hidd el mások kevésbé.

2010. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hja csak tudod a tudat ,hogy én is legalább annyira dolgozok mint ők ha nem többet ...köszi a válaszokat:)
2010. dec. 8. 17:52
 7/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nekem aztán végképp aszimmetrikus a hasam... és? na ilyen az én hasam is csak kevésbé vagyok szálkás és kevésbé vagyok izmos :D de akkor is ilyen lépcsős: [link]
2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van aki lemegy a terembe hetente 2-3szor lötyög egyet összevissza kajál és jól néz ki. meg vannak olyanok mint én aki vért izzad, hogy fejlődjön. ez egy ilyen műfaj, nem épp az igazságosságról szól. ez a testépítős-konditermes dolog eléggé szubjektív.
2010. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem a felső jobb hasizmom 2 szer akkora mint a bal ,mondjuk ennyire szálkás nem lehet senki mint a képen elégé szét van photo shopolva ,s emiatt szerintem ,hogy a felső hasizom nagyobb a mellet is eltolja egy irányba:S
2010. dec. 8. 18:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Hjah a fejlődéssel szerencsére nincs gond a karom lassan éri el a 44 cm et csak hát nem nagyon szimmetrikus semmim:S
2010. dec. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!