Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanulok Thai boxolni de az...

Tanulok Thai boxolni de az erőnlétem még nem az igazi. Többi Lent! (? )

Figyelt kérdés
Bicepszre,hasra és mell izomra szeretnék gyúrni.Iskola mellett nincs olyan sok szabad időm ezért arra gondoltam, hogy itthon gyúrok.Van 1, 2, és 5Kg-s súlyzóm.Az érdelelne, hogy tudtok-e olyan tippeket amivel aránylag gyorsan tudnék erősödni.Előre is köszi a válaszokat :) 15/F
2010. dec. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ok, de hogy jön ide a thaibox?
2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sehogy csak valamiért kiírtam..:S xD
2010. dec. 8. 03:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1-2 kilós súlyzókat a kezedbe fogva gyakorold a kartechnikákat, egyszerre mindig csak keveset (karonként maximum ötöt), és hagyj sok pihenőt két sorozat között (3-5 perc, vagy akár még több), és csak annyi sorozatot csinálj, hogy semmiképp se fáradj el, ennek a közelébe sem kerülhetsz! Ez jelentősen növeli az ütőerőt és a gyorsaságot.

Ha extrém erőt szeretnél, figyelmedbe ajánlom Pavel Tsatsouline A meztelen harcos című könyvét. Erről itt és most felesleges többet írnom, úgyis utánanézel, és ha felkelti az érdeklődésed, vedd meg bátran, személyes tapasztalatból írhatom, tényleg annyira jó, mint sokan állítják!

Az eddig említett módszerek mint izomnövekedés nélkül növelik az erőt. Amennyiben Te csak a teljesítményre hajtasz, akkor ez nem jelenthet gondot, mert tényleg nagyon hatékonyak a súlyzós árnyékolás és a meztelen harcos módszerei is ilyen szempontból, ám ha konkrétan izomtömeget akarsz növelni, akkor szinte muszáj konditerembe menned és nagy súlyokkal, kétkaros súlyzóval dolgoznod, mert arra egy öt kilogrammos súlyzó teljesen alkalmatlan.

2010. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm a választ, kipróbálom, és utánanézek a könyvnek is. Látom vannak itt segítőkész emberek :)
2010. dec. 8. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyekszünk. :)
2010. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!