Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elbírja a súlyomat a görkori...

Elbírja a súlyomat a görkori kereke?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy kis darab, de jégkorizni imádok, és mivel nincs rá lehetőségem mindig, így vettem egy görkorit. Azt jobban ki lehet használni. Csak közben azon gondolkodtam, hogy ugye a jégkori, az tök más, mert fix éle van.

A görkori meg kerekes. Mi van ha nem bírja a terhelést( 95 kg)? Eltörhet a kereke? Vagy csak nem fog forogni?


2010. dec. 7. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem , hogy elfog törni a kereke , nem is műanyag kereke van hanem gumi , nem? max az a rögzítő törhet el ami a kerekeket rögzíti de nem hiszem hogy 95 kilótól eltörne meg lehet h az sem műanyag , úgyhogy nem valószínű.


amúgy meg jó időpontot választottál a görkorizáshoz :)

2010. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Benga ***** válasza:
Nem fog eltörni, legalábbis ha valami jó minőségűt vettél akkor nem, ismerősöm is a te súlyodban van és alatta se tört el.
2010. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért vettem most, mert minőségi, és ilyenkor olcsóbban lehet hozzájutni.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!