Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 188cm,88kg. milyen NEM KÁROK...

188cm,88kg. milyen NEM KÁROK szerekkel növelhetném a súlyomat? úgy h látványos is legyen?

Figyelt kérdés
lehetőleg olcsón:D
2010. júl. 25. 17:03
 1/10 A kérdező kommentje:
*káros
2010. júl. 25. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
minek akarod növelni a súlyod 188cm 88kg-al?
2010. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mert vékonynak tűnök. fekve 65kg-val szériázok...de még sokszor így is kicsinek tűnök. jártam gyúrni, de picit olyan a testem, mintha husis izom lenne:D

remélem érted:D

2010. júl. 25. 17:24
 4/10 clint ***** válasza:
hát szerekkel nem. A testépítők is kajával növelik, ha szteroidok nélkül nem megy.
2010. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel így tetted fel a kérdést nem is segítek, lejön belőle hogy semmiről se tudsz semmit.
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló,,,ennek az oldalnak a lényege hogy válaszoljon aki ért az adott témához,,ha nem akarsz segíteni akkor ne is tedd, csak idegesítel vele mindenkit!Kérdező káros szereket nem tudsz venni egy testépítő shop-ban!Megfelelő étrend, tömegnövelő, kellő pihenés, intenzív edzés a te esetetben elősegíti a testsúlynövekedést!www.body.builder.hu----innen tájékozódhatsz!
2010. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj hízni,főleg,ha húsos vagy!Inkább mérj testzsírszázalékot,pucold le magad 7-10%-ra,és utána tedd fel megint a kérdésed.
2010. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gondolom jól akarsz kinézni. azt írtad 65kg-mal szériázol, ez nem valami sok. szerintem tedd rendbe a kajálásod, ahogy írták body.builder.hu ott meg van minden infó. edzél keményen és pihenj, és ne akarj gyorsan nőni. nem valami sok amivel fekvenyomsz, súlyodhoz képest. idő.....
2010. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kicsit összevissza lett az előző komment, de a lényeg átjön. bocs. én örülnék 88kg-nak mert én 192 vagyok 80kg-mal, igaz nagyon szárazon. szerintem a súlyod elég, csak az izomminőségen kell változtatnod.
2010. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez a 88kg-al 65kg széria tényleg nem valami sok, legalább a saját súlyodat ki kellene nyomkodnod.


én 70kg vagyok és haverokkal poénkodtunk ráfeküdtem padlóra seprűnyél kézbe 90kg-os haverom ráült a seprünyélre és vele szériáztam :D


amúgy semmilyen szer nem kell, csak sok húst kell enni pl. meg rizs. meg edzeni vagy kemény fizikai munkát végezni.

2010. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!