Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadon gyors vagy ha mást...

Futópadon gyors vagy ha mást nem, sima gyaloglás közben lehet olvasni?

Figyelt kérdés

Szoktam fitness dvd-re tornázni, de gondoltam kiegészíthetném futópados edzéssel. Viszont ennyi torna már nem fér bele az időmbe, mert tanulnom is kell sokat. De megszerettem a mozgást és jó lenne többet csinálni.

Tehát arra gondoltam, hogy a futópadon gyalogolnék és közben olvasnék. Mert az mégsem olyan, mintha az utcán sétálnék a könyvbe bújva aztán nekimennék mindennek.

Mi a véleményetek erről?


2010. dec. 6. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csak elfárad és megfájdul tőle a szemed igen hamar. Viszont ha komolyan veszed a tested formálását és a kondíciód fejlesztését, akkor olyan intenzív edzést választasz, ami közben esélyed sem lenne másra figyelni, mint magára az edzésre. Bocsánat a megjegyzésért, de gondoltam megengedem magamnak, miután a kérdésedre válaszoltam.
2010. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért is szeretem a fitness dvd-ket. Mert ha nincs túl rosszkedvem ahhoz, hogy nekiálljak, akkor bár nehéz nekiállni, ha már elkezdtem utána már csak a videóra figyelek, hogy jól csináljam és nem gondolok a gondjaimra és még jókedvem is lesz tőle. Csak hát egy napra 1-1,5 óra bőven elég szerintem.

Igazából nincs pénzem futópadra, csak kíváncsi voltam más véleményére.

És hát végül is igazad lehet. Most hogy belegondolok, lehet, hogy menet közben nehéz lenne a könyvön tartanom a szemem normálisan.

2010. dec. 7. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez természetes, már a zötyögő vonaton is kellemetlen egy idő után olvasni.

Ha gondolod, utánanézhetsz a dolognak, sok olyan edzésforma létezik, amivel sokkal kevesebb idő alatt is elégethetsz ugyanannyi kalóriát, mint tornával. Például intervallumos futás vagy metabolikus súlyzózás. De persze ha nem ez az elsődleges célod, hanem maga a mozgás öröme, és nem sajnálod rá az egy-másfél órát, akkor támogatom, amit csinálsz, mert biztosan nagyon hasznos.

2010. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!