Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó a balettozni?

Miért jó a balettozni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy szerintetek jó ezt a sportot űzni? És aki jár balettozni az légyszi meséljen hogy milyen! Köszönöm!

15L


2010. dec. 3. 14:55
 1/8 A kérdező kommentje:
-a
2010. dec. 3. 14:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy jó?


Egy nagy baromság, hidd el!

Edzőként sok emberrel találkoztam, aki azzel tette tönkre az ízületeit és ínszalagjait.

5-10 éven belül mozgásképtelen roncs leszel, vagy injekciókúrákra kell járnod és műtétekre lesz szükséged, különben a laza szalagok miatt egy sima lépcsőn bármikor kifordulhat a bokád.

(megtörtént, valós példák)

2010. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en jartam. es rengeteget dolgoztam vele, de vegulis most abbahagytam es most TKD-t vagy valami kuzdosportot kezdek el. Szep, imadom, de viszont azt kivulrol senki nem gondolja, hogy mi is az a tancosok szempontjabol. Ha alltal mar spicc cipoben es tancoltal benne akkor kezded kapizsgalni, de az meg semmi, mert nekem az tokeletesen ment. Amugy igen, lesz 10 ev ragyogas aztan utana meg csak a nezoterrol... :( Es a labad egy roncs lesz.... Nem eri meg azthiszem.. Bar az volt az almom, de hat van ami nem jon ossze. Amugy nagyon szerettem csinalni es jo voltam. :)
2010. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Es arrol nem is beszelve, hogy kibirhatatlan koplalast kivan. De igen, attol meg az marad a kedvencem. (L) :D
2010. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaaah. :D Azert jo mert (en) minden percet elvezed es elszenveded a spargaval jaro kuzdelmet is erte. Es a mai napig is az ajtomon van a kedvenc spicc cipom es ha szomoru vagyok megtapizom es maris eszembe jut, hogy milyen jo volt balettozni. :) :'(
2010. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! !!

/ Azért várok még válaszokat.../

2010. dec. 4. 09:24
 7/8 anonim válasza:
Ha tényleg ilyen szörnyű lenne, mint ahogy leírtátok akkor senki nem balettozna. én is tanulok és imádom, koplalni pedig csak annak kell akinek olyan alkata van h könnyem meghízik. és a balettosok bőven több mint 10 évig egészségesek és még a tartásod is szebb lesz tőle.
2011. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ajánlom Neked Anne-Marie Pol Táncolj! című könyvsorozatát. Nagyon szépen ír mind a balett árnyoldalairól, mind a tánc szeretetéről.
2011. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!