Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés vagy küzdő/önvédelm...

Testépítés vagy küzdő/önvédelmi sport?

Figyelt kérdés

1 éve lassan járok konditerembe. 75kiló voltam mikor lementem, jelenleg 95kilo vagyok. izom is, meg zsír is feljött.

mit érdemesebb? gyúrni vagy vmi küzdősporot csinálni?

188cm és 95 kg már elégnek számít nekem, nem akarok kétajtós szekrény lenni.


2010. dec. 2. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is... Mit ér az erő, ha nem tudod használni, és mit ér a tudás, ha nem társul hozzá erő?
2010. dec. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen küzdősport. Én kifejezetten szeretek kigyúrt arcokkal bunyózni. a testépítők hamar fáradnak, és gyengék is. imádom a döbbenetet a szemükben, amikor rájönnek, hogy hiába szériáznak 100 fölött, ezt a 75 kilós csókát sose fogják lehámozni magukról :D
2010. dec. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A testépítéstől nem leszel kétajtós szekrény, csak figyelned kéne a kajálásra, mert hogy 1 év alatt nem szedtél magadra 20 kiló izmot az 100%. Sajnos meghíztál. Diétázz és folytasd a testépítést naturálba, meglesz az eredménye.
2010. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nostro the overlord ***** válasza:
Mit akarsz? Két teljesen különböző sportág...
2010. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ha verekedni akarsz nmegtenulni, akkor küzdősport.

Nekem az idő miatt jobb a kondi. Valamit akartam sportolni, és a küzdősport edzések időpontokhoz kötöttek. A testépítés olyan, amit egy bérlettel bármikor csinálhatok, közel nem kötött annyira.

2010. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a kettőt hosszú távon nem lehet űzni együtt. Mert a testépítéstől kötött leszel, az pedig azért baj mert küzdősportban nem fogsz úgy teljesíteni,mert lassú leszel. Egyébként tényleg teljesen más a kettő. Döntsd el.
2010. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kondi+fegyverviselési engedély. A sok küzdősportos meg leszophat :p
2010. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Machete
2010. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vegyverviselésit nem kapsz, max fegyvertartásit... Ha meg a sportcélra tartott fegyvereddel kinyirsz valakit, aki ráadásul nem is fegyverrel megy neked, sittrevágnak, mint az állat, ott meg a kancigányok közös csupora leszel...
2010. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gyalogsági ásó, üzembiztos fegyver
2010. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!