Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A "gyúrás" multifunkcionális...

A "gyúrás" multifunkcionális értékű, mondanál példákat miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
h4xor ha írni fogsz leírnád kérlek hogy te miért kezdtél el akkoriban edzeni? mi miatt? mi motivált?
2010. dec. 1. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a kérdést, mert nem tudok válaszolni.
2010. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert rohadtul vékony voltam.Újra meg azért kezdtem mert depressziós voltam és úgy voltam hogy vagy csinálok valamit vagy gondok lesznek.És brutál 60kilóval újrakezdtem.


És azért multifunkcionális mert az egész embert fejleszti.Nem csak fizikailag fejlődsz hanem mentálisan is.Megtanít a fegyelemre a kajánál .Kitartásra mert nem izmosodik meg az ember hetek alatt.És lényegében a lexikális tudást is fejleszti mert sokat kell tanulni.Pluszba még egészségesebb is lesz az ember

2010. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Böse ***** válasza:
"A súlyzós edzés funkcionális-e?" Ezt akartad kérdezni?
2010. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is rádolgozik a mentális dolgokra is, mikor elkezdtem eddzeni 16 évesen tunya nagyképü barom voltam most 17 vagyok kezdek már szépdarablenni és lenyugodtan normálisabb vagyok, sokkal kitartóbb.
2010. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!