Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést ajánlanátok...

Xboxuser kérdése:

Milyen edzést ajánlanátok nekem? 19 éves,193cm,110kg fiú vagyok. Diéta javasolt, milyen?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, sztem 85kg lenne az ideális nekem. Egészséges módon akarok lefogyni (étrendkiegészítők nélkül) és tartósan szeretném tartani az eredményt. Konditerembe járnék, de nem tudom miből mennyit kéne csinálni (sulyzózás, kardió, aerob).
2010. nov. 24. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

body.builder.hu

ezen az oldalon egy hétre elegendő olvasnivalót találsz. ajánlom még a fórumot is, az is szuper és nagyon hasznos.

hajrá!

2010. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Étrend kiegészítőkkel egészségesebb hidd el. Vitamin + fehérje minimum. body.builder.hu -n mindent megtalálsz.
2010. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy az étrend kiegészítő nem egészséges?


Szerinted a fehérje izolátum/koncentrátum miből van? Fehérjéből... Olyan, mintha megennél 20 deka csirkehúst, csak itt célzottan viszed be a fehérjét, és nem viszel be mellé még rengeteg dolgot.


Vitamin pak-ok szintén nem ártalmasak.


Konditeremben pedig érdemes lenne első pár alkalommal egy edzőnek fizeti, és ő megmutatná, hogy hogyan hajtsd végre egyedül, szabályosan a feladatokat.

2010. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtutibb zsírégető edzés, ha metabolikus súlyzózást végzel kiegészítve intervallumos futásokkal (kardio). Mutatok két cikket, amit igen hasznosnak tartok elolvasni:

[link]

[link]

[link]

Ezekből az elveket meg tudod tanulni, magukat a gyakorlatokat pedig valóban talán leginkább body.builder.hu-ról érdemes összeállítanod.

Szerintem ha testzsírodat alacsonyra viszed, ilyen magasság mellett kis mértékű izomtömeg-növelés is elég lesz, hogy a számodra kívánatos 85 kg-os testtömeged elérd.

2010. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmész egy konditerembe, beszélsz egy edzővel... Veszel tőle pár ezer forintért 3-4 órát aztán ő megmutogatja szépen mindenre, hogy mit és hogy.. Aztán utána már megy egyedül is, vagyis néha kérsz segítséget a gyakorlat elvégzéséhez(pl. fekvenyomásnál...)

Amúgy ez komoly odafigyelés nélkül nagyon durva lesz. Azért 25 kilótól megszabadulni elég sok idő pláne egészséges úton konditerembe járással... Hajrá! Sok szerencsét!

2010. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a weboldal ajánlatokat.Nem is olyan egyszerű ez,mint gondoltam.Szerintem az lesz hogy az edzőteremben akkor valóban kérem egy edző segítségét.
2010. nov. 25. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Akinek van még hozzászólása ossza meg bátran :)
2010. nov. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!