Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók! Szerintetek...

Küzdősportolók! Szerintetek mi lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikük győzne egy meccsen Vitalij Klicsko VS. Buakaw Por. Pramuk? Mindkettő csak azzal támadhat amivel tud, Klicsko csak üthet, Pramuk üthet rúghat és térdelhet is (tekintettel arra, hogy jóval kisebb súlycsoportú).
2010. nov. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem Pramuk egy zseni, az egyik kedvencem, de Klicsko kb 40 kilóval nehezebb, hatalmas az ütőtávja, és, mint tudjuk, a balegyenese is KO, szal nem fogadnék nagy összegben a thaira. Ráadárul pramuk az utóbbi években nincs jó formában sem, sajnos.
2010. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hmm, jó kérdés. ilyeneken én is szoktam gondolkodni. Bár ismerem mindkét bunyóst, nem hiszem, hogy elméletben összelehet őket hasonlítani. Ha mégis szerintem Klicsko nyerne azt a fizikuma miatt. Ahogy az előttem szóló is mondta, 40kg nem kevés és Pramuk az utóbbi időben nem remekelt...
2010. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de tegyük fel csúcsformában van mindkettő. És Pramuk használhatja a lábát a térdét és az öklét is, Klicsko pedig csak az öklét. Ha Pramuk jóformánba van talán szétrúghatja Klicsko combját, pár low-kick rúgással, csak persze Klicsko ökle ne találjon sehol.
2010. nov. 25. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Most gondolj csak bele . A thai kick egy veszélyes fegyver , de egy Klicsko típusú sportolónál már nem lehet elég előny . Mint már említették , nagy az ütőtávja , úgyhogy tuti , hogy nem rúgná meg sípcsonttal anélkül , hogy ütést kapjon , ráadásul egy Olyan jó kondicionált embernél , Mint Klicsko , nem tartom túl veszélyesnek a combost . Én nyugodtan mernék Klicskora fogadni .
2010. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is Vitalij mellett raknám le a voksomat :) Azokat a pofonokat amiket multkor osztott a néger csávó ellen(akinek nem tudom a nevét, de valami okos megmondhatná) nem hiszem hogy egy 40 kilóval könnyebb ellenfél is úgy állná. Persze nagy számok törvénye alapján lehet esélye, hogy klicskó 10szer mellé üt, Pramuk meg nem, és ki KO-za az óriást :)


de lássuk be , ennek elég kicsi esélye van

2010. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pramuk 70 kiló, kétlem, hogy le tudná combozni Kicskót. Kicsi és kész. Ez az a méretkülönbség, amit nem pótol a technika.


másrészt K. balegyenese szerintm messzebb ér, mint Pramuk TK-ja. És akkor mirőlis beszélünk?

2010. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, Klicsko ütése valóban pusztítóbb erejű mint Pramuk rúgása, ugyanakkor egy bokszoló combja nincs feledzve rúgások ellen, és nem is tudja, hogy hogy kell levédeni egy rúgást. Mivel Pramuk kisebb ezért kisebb célfelület is, valamint gyorsabb is (70 kg-ot könnyebb mozgatni, mint 100 kg-ot), ha ügyesen kitér, akkor szétrúghatja a combját. Mondjuk Klicsko sem lassú.
2010. nov. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!