Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az emberek mért vannak úgy...

Az emberek mért vannak úgy oda a pankrációért ha tudják hogy meg van játszva meg van rendezve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 09:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésedre a konkrét válasz: A látvány és a humor végett nézik. Mert ennek is meg van a maguk szépsége. És már pedig ez kemény sport.
2010. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"A látvány és a humor végett nézik. Mert ennek is meg van a maguk szépsége."


Na látod ez válasz lényegre törő nincs benne risza!Köszönöm a választ!

2010. nov. 24. 10:51
 13/21 A kérdező kommentje:
rizsa* :D
2010. nov. 24. 10:52
 14/21 anonim ***** válasza:
Még valami. Egyébként a pankráció azért is egy kegyetlen és kemény sport, mert rengeteg mindent feláldoznak a pankrátorok csak azért, hogy az embereket szórakoztassák, és igen sajnos a legtöbbjük a saját egészségét áldozza fel, ami ugyan nem a legjobb döntés. Ezek rengeteget edzenek. Képzeld el ha ez nem megjátszott lenne hanem valós, akkor többen halnának meg, és durvább lenne mint az MMA.
2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Szerintem rohadtul nem látványos, mikor tudom hogy kamu. Annyira mű az egész...szerintem az ilyen ingerszegény környezetben lévő emberek nézik, azoknak megfelel. Meg a hülye amcsiknak.
2010. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Érdekes még is sokan szeretik és nem csak az amcsik. Japánban is van profi pankráció és lassan európában is elterjed majd. Én például szeretem, annak ellenére, hogy thai bokszolok és aikidózok már egy ideje. Sokan csak azt hiszik hogy pankráció, pár birkózó bohóc ott balf*szkodik. Gyerekek ha ti ennyire kemény bunyót akartok nézni, akkor ott az MMA vagy K1 vagy profi nehézsúlyú ökölvívás, nézzétek azt! A pankrációban nem is annyira a bunyó a lényeg, hanem a látványos mozgás és a humor, ahogy előadják. Ez egy showműsor egy színdarab, sportosított verziója. Persze lehet szeretni és nem szeretni. Aki nem szereti az miért nézi?
2010. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A széktörés is kamu, előtte elfűrészelik a széket, mint a filmekbe, minden törik amire ráesik pl asztal. Megnézném ha egy igazi fa székkel jól hátba verném vagy 3-szor akkor hogy nem, de az biztos h a szék nem törne el.
2010. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert élethűen játszanak. Ez a színészi teljesítmény értékelése. A szappanoperákat is sokan szeretik, pedig azok sem igazak! A benne lévő szereplőkkel szimpatizálunk.
2010. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bénabéla11 ***** válasza:

igazad van, pont mint a szappanopera, azt is szeretem, meg a pankrációt is:D


amugy eleve az is vicces ahogy a sok amerikai megőrül a sportért:D

2010. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Japánokról inkább nem is mondok semmit, amilyen elmebeteg műsorokat csinálnak:D Kb. ennek is annyi értelme van. Rohadtul nem jó színészek szerintem.
2010. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!