Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az emberek mért vannak úgy...

Az emberek mért vannak úgy oda a pankrációért ha tudják hogy meg van játszva meg van rendezve?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
mert látványos :)
2010. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Jah a bevonulás az látványos!

De a verekedés az már szánalmas!

2010. nov. 24. 09:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán a rejtett agresszió áttételes forbában való kiélése. Majdnem olyan ez, mint a Tom és Jerry-ben, hogy laposra verik egymást, de mégsem lesz nagy baja egyiknek sem :)
2010. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért szeretik mert látványos és érdekes. Igen a bunyó az kamu és előre megrendezett, DE a pankráció az attól még egy sokoldalú és kemény sport. Hogy miért? Azért mert eleve sok mindenhez kell érteni ahhoz, hogy vki pankrátor legyen. Íme:

1. Profi szinten kell tudni a szabadfogású birkózást.

2. Színészi vagy kaszkadőri szakma kell.

3. Profi tornásznak is kell lenni.

4. Kiváló fájdalomtűrő küszöb, valamint nagy fizikai erő és állóképesség.


Nem gondolkodtál el azon, hogy hogy tudják ezek a 120-150 kg-os emberek megcsinálni az orsót valamint a dupla szaltót ringkötélről leugorva úgy, mint a kis vékony légtornászok? Egy ekkora nagydarab embertől ez nem kis teljesítmény. Valamint azért fizikai erő is kell, hiszem egymást emelik majd dobálják el, és a másik pankrátor sem 40 kg! És amikor széttörnek egy széket a hátukon az nem kamu, azt tényleg széttörik, csak előtte megbeszélik és felkészülnek rá. A pankráció igazából nem kamu hanem előre megrendezett show bunyó. És annak ellenére, hogy megjátszott bunyó sokkal több és súlyosabb sérülések vannak a pankrációban mint mondjuk a K1-ben, K1-ben van pár monokli, szemfelrepedés + néha fog kirepülés, pankrációban vannak ugyanezek + kéz-láb-arc-bordatörés is, ráadásul rajtuk még védőfelszerelés sincs, persze most nem azt akarom mondani, hogy a K1 az laza és gyenge (én is szeretem), csak viszonyítottam hozzá. A pankrátorok fájdalomtűrő köszöbe az egyik legmagasabb. És igen is sport, csak kicsit más. Egy profi ökölvívót egy pankrátor MMA-ba simán sz@rrá verné, mert ugyebár profi szinten kell nekik tudni birkózni és mozgékonyak és erősek is. Nem kell lebecsülni a pankrációt, a dolgok mögé kell nézni.

2010. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

10:15 válaszolónak!


"3. Profi tornásznak is kell lenni."

A nagy "dagat" oriási hasú pankrátorok nem hiszem hogy tornászok!


"4. Kiváló fájdalomtűrő küszöb

2010. nov. 24. 10:30
 6/21 A kérdező kommentje:

na szóval... :D


"4. Kiváló fájdalomtűrő küszöb"


Kicsit túlzás!Volt hogy 1x tényleg egy pankrátor beverte a fejét bakiból és látszott rajta hogy szenved a fájdalomtól és nem csak megjátssza!



"Valamint azért fizikai erő is kell, hiszem egymást emelik majd dobálják el, és a másik pankrátor sem 40 kg!"


Ezeket a pankrátorokat teletömik szteroidokkal!Utána néztem hogy az eddigi meghalt pankrátorok 75% valamilyen steroid túladagolásban halt meg!

2010. nov. 24. 10:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Na most nyilván az "öregebb" kissé meghízott pankrátorok már nem úgy mozognak mint fiatalabb korukban a ringben. De ez minden sportágban így van, a mai nagy sztár pankrátorok, mint Undertaker, Bigshow már nem 20 évesek, hanem már öregek. Undertaker már elmúlt 40 éves kb. 130 kg, és mégis leugrik a ringkötélről szaltózva könyökkel a másik hátára. Itt amúgy a látvány a lényeg. Azért kíváncsi vagyok kedves kérdező, hogy melyikkel mernél kötekedni? :D
2010. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem azt mondtam hogy valamelyikkel is kiélnék!

Hanem az volt a kérdés hogy

"Az emberek mért vannak úgy oda a pankrációért ha tudják hogy meg van játszva meg van rendezve?"

2010. nov. 24. 10:42
 9/21 A kérdező kommentje:
*kiálnék
2010. nov. 24. 10:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen tolják a szteroidot, de ugyanúgy az ökölvívók az MMA, K1 és UFC huszárok is. Jóformán minden profi élsportoló (a súlyemelőktől kezdve, a 100 m-es futóbajnoktól a teniszezőkig mindenki)használ dopping szert vagy szteroidot. Ezen mi a meglepő?
2010. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!