Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy jó boxoló megverne egy...

Egy jó boxoló megverne egy kickboxost?

Figyelt kérdés
pl.:utcai verekedésbe..
2010. nov. 23. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hülye kérdés...


ha a kickbxolónak egy csipetnyi agya van, tökönrúgja a boxolót, aztán csókolom.

2010. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyat aki bokszolt 5 évig, de nem versenyszerűen csak lejárt edzeni és olyat vert el aki 7 évig muay thai-t nyom versenyszerűen. Ráadásul az a thai bokszos gyerek nagyobb is volt (magasságban is és súlyban is), mint a bokszoló gyerek. Hiába rúgta combon meg ütötte meg könyökkel, csávó adott az állára egy egyenest aztán feküdt is a gyerek.
2010. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én meg ismertem olyan ovodást, aki leütötte Karacs Attilát, azután, hogy az fejberúgta egy körívessel. De nem lett az ovisnak semmi baja... sőt, a karacs lába tört szilánkosra...
2010. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: vannak szerencsés esetek, amikor egy ütés jókor megy jó helyre és azonnal kifekszik az ellenfél :) Nem egy ilyen videó van fent neten, hogy vézna srác egyet beüt mondjuk egy kidobóembernek az meg azonnal földön van. Ha azt az ideget sikerül eltalálni az állban megfelelő erővel akkor az KO.
2010. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Baromság aki azt irta h ökölvivás edzés tö9bbször van mint kick,ez teljesen hely függő.Van hely ahol napi 2 kick van.

Amúgy kick boxolok 16 éve és csak annyit füznék hozzá persze már példával hogy...nem lehet ezt így eldönteni nem összehadonlitható a kettő.Például egy judo leginkább a közelharcrol szól mig a kick nem,szóval ha egy judos elkapna egy kickeset(tétéelezzük fel h régota járnak)

valoszinü neki kedvezne,de lehet ha a kickes nem engedné közel azaz rugdosná ahol éri meg sem todná közeliteni a judos,szóval én azt mondom h felelsleges összehasonllitgatni ezeket és általánositani sem kell.

Attol h egyszer megvert valaki egy másik sportágban lévő embert ez még nem jelenti azt h mással máshol is ugyanugy lenne,nagyon sokmindentöl függ ez.Amúgy a válaszodra reagálva még annyit h egy jo boxolo és egy jo kickesnél a kickesnek az előnye a lába,amit ha jol használ nagyon jo fegyver,de mint mondtam nem fogadnék egyikre sem.

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Kickboxban benne van az a szó,hogy Box,úgyhogy amit a Boxos tud azt tudja a Kickboxos is,viszont ez fordítva nem igaz.
2011. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az előttem szólónak. Ez nagy butaság, hogy amit egy boxoló tud az egy kickes is !
2013. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!