Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj, ha egy 15 hetes...

Az baj, ha egy 15 hetes edzéstervet nem az elején kezdek? 17/f

Figyelt kérdés

[link]

erről lenne szó. Én eddig is ugráltam, csak saját edzésterv szerint, ezért az eleje túl könnyű nekem. Nameg szeretnék gyors eredményt, mert ezt már sokszor elkezdtem csak meguntam... arra gondoltam, hogy egyből a 4.-5. héttel kezdek. Így gyorsabban a végére élek és nem is kell az elején nevetve megcsinálni az edzést.


2010. nov. 22. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valami indoklást is tudsz esetleg mondani?
2010. nov. 22. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

én annak a híve vagyok, hogy ha valamit, akkor azt szabályosan :)

és szerintem nem is árt, ha az elejét is megcsinálod


(a linket én nem tudom megnyitni)

2010. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már SZABÁLYOSAN meg tudod csinálni a haladóbb tréninget, akkor kihagyhatod az első pár hetet. Viszont! Ne azért kezdj el edzeni, hogy minél hamarabb vége legyen a programnak! Nem véletlenül 15 hetes és nem 15 napos.

Ha végigcsináltad, akkor nyugodt szivvel eltunyulsz, mert te már sportoltál az életben?

2010. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen mert most is 3 féle edzést csinálok... Hosszú ideig nem bírnám mind a 3-at se eregiával se idővel. Lustasággal nem lehet vádolni... csak már régóta zsákolás minden vágyam... Már ott tartok, hogy rá tudok kapaszkodni a gyűrűre, ezért be akarom fejezni már.
2010. nov. 22. 19:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis a 3. héttel kezdtem.
2010. nov. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!