Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » IGF-1 Lr3 Ki mit tud róla?

IGF-1 Lr3 Ki mit tud róla?

Figyelt kérdés

Gyakorlati dolgok érdekelnének. Pl inzulinérzékenységet csökkenti -e, mint a hGH?

Honnan lehet tudni, hogy eredeti -e?

Pontosan hogyan alkalmazandó?

Esetleg használta innen valaki?

Mivel érdemes kombinálni? (AAS, T3, stb...)


2010. nov. 21. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiket eddig olvastam róla nekem az jött le hogy hasolnóak a mellékhatásai mint a növinek.A növi is ezen "keresztül" hat

Meg ugye alacsony affinitással de kapcsolódik az inzulin receptorhoz tehát gondolom hosszú távon valamennyire kihat rá.

Ezek alapján kúrában is hasonlóan használnám a növihez de a kettő együtt biztos nagyot üt

2010. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, biztos úgy az igazi, de HGh drága még (bár az is megy lefelé).

Azért eléggé más az alkalmazás módja, mivel az IGF helyileg hat a célszövetekben (ezért nem mutatható ki).

Profi sportolók gond nélkül tudják használni, de az alkalmazás mikéntjéről eléggé ellentétes információk vannak.

Már csak az adagolást illetően is (10 mcg -tól 200 -ig /nap)

2010. nov. 21. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 50-200mcg-t olvastam.Sztem ha Gh-ra nem futja inzulinnal is üthet


Az adagolást meg inkább ki kell tapasztalni(mint mindennél)Gondolom itt is bejátszik az egyéni tolerancia.Ha 50-200 között nézzük akkor 100mcg körül lehet az igazság.

Általában a megadott alsó érték a kezdő koxoló a felső meg a profi testépítő.

2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dave Palumbo egy leírásban napi 10-15 mcg -t javasolt minden nap az edzett izomba intramuscularisan beadva.

Máshol meg azt írják, h 200 mcg 5 napig, aztán 2 nap off.


Tény hogy nagyobb adaggal rövidebb kúrák vannak, de akkor sem látom át a logikáját. Na mind1, még várok vele :-)))

2010. nov. 27. 14:16
 5/6 anonim válasza:
Jó anyag:) 4 hét használat 4 hét szünet szedéssel érdemes. Adott izomba kell minden edzés előtt adni. 50-100mcg adagban.
2013. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem nézed, de azért leírom. A 10-15mcg valószínűleg egy szúrásra vonatkozik. 3-5 helyre kell szúrni egy izomban, szóval az már 30-75mcg. Mivel két oldalra kell (pl. bal bicepsz ès jobb bicepsz) az már 60-150mcg ami reális.
2016. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!