Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erről a szerről mi a véleménye...

Erről a szerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Első sorba hogy megéri e megvenni 15ezer forint de 1 személyi edző 10,5 ezerért hozza nekem nem tudom hogy ez átb*szás e mert vettem tőle proteint ugyan ebből a fajtából és azzzal minden oké volt szóval nem hiszem hogy átverne.A lényeg miből veszem észre hogy nem azt vettem meg? A másik kérdésem pedig hogy mi a véleményetek róla? Valaki használta? Jó hatása van? Azért 20-30 nap alatt elhasználom milyen eredményre számítsak ennyi idő alatt mennyit fog dobni az edzésen? Egyébként 6 hónapja csinálom kb izmosodtam rendesen csak még mindig vékony vagyok szerintem.Elég jónak tűnik a leírás alapján csak meglepődtem hogy 20-30 nap alatt eredmény nekem gyanus gondoltam megkérdezem hátha valaki jobban érte hozzá.


2010. nov. 20. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a doboz és bontatlan akkor logikusan eredeti. Ha elolvastad, akkor írja, hogy 150%-al növeli a fehérje beépülést, ami annyit tesz, hogy havonta nem 60 deka izmot szedsz fel, hanem 90 dekát...
2010. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatodat nem értem miért szednék fel 60 deka izmot 1 hónapba???
2010. nov. 20. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért mit gondolsz, mennyit szedsz fel? Első évben jó genetika+jó kajálás+rendes edzés és pihenés mellett 10 kilót lehet felszedni, ami leosztva havonta kb 80 deka. Így látatlanba azt tippelném, hogy ezek nincsenek mind rendbe, legalább is a kajálás rész, ezért saccoltam ugy 60 dekát. Miért mit gondoltál? havi 3-4 kiló izom? esetleg félévente...
2010. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom akkor érted a dolgot.Szerinted megéri akkor? Ajánlod? Akarok venni majd még Jumbot is egyébként
2010. nov. 21. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Az normális hogy 1 hét alatt felszedtem vele 1 minimum de sztem 1,5 kilót úgy hogy kajálni is vagy 2x vayg 3x annyit kajálok mint eddig???
2010. nov. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!