Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb SLAVIA légpuska?

Melyik a legjobb SLAVIA légpuska?

Figyelt kérdés

631/630/320/318 vagy melyik?

HA venni akarok egyet, mire figyeljek oda?


2010. nov. 18. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apámé.
2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem olyan 631-esem van, amiben eleve a megvásárláskor, még a boltban kicseréltettük a rugót erősebbre. Maximálisan elégedett vagyok vele, könnyen kezelhető, biztonságos, bivalyerős puska. Harminc méterről egy madarat úgy lőtt át, hogy keresztben ment át rajta a golyó, és húsz méterrel odébb még susogott a levelek között. Ez már önmagában is elég reprezentatív, viszont, hogy hozzáértői véleményt is mondjak, egy már kb. harminc éve sportlövészettel foglalkozó ismerősöm kijelentette róla, hogy a legjobb puska, amit kapni lehet, és amikor acéltáblára lőttünk vele, kérte, hogy kétszer távolabb álljunk a megszokottól, mert ez kivételesen erős és veszélyes fegyver.

Én bátran merem ajánlani a SLAVIA 631-es puskát, és ha tudod, rakass bele erősebb rugót, a boltban megcsinálják némi felárért! Valamint a lőtávolsága miatt megéri rá távcsövet is tenni.

2010. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nekem most egy slavia 620-asom van de nagyon gyenge volt az eredeti rugó de kicseréltem egy után gyártottra és most nagyon erős lett! Szerintem bevállt típus!
2011. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól függ,mire kell...vadászatra szerintem 634 eset vegyél,otthonra,cél lövészetre 630/631-eset ajánlom
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha 634essel megfognak, vadaszat kozben. Mi lehet a legsulyosabb?
2013. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gehdjfztuz válasza:
Attól függöen milyen erős a rugó, légfegyverel való visszaélés súlyositó körülmény a vadász-, légfegyver engedély
2015. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!