Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire vált be nektek a Leg...

Mennyire vált be nektek a Leg Magic?

Figyelt kérdés
Tudom, már volt erről kérdés, de ott csak olyanokat írtak, hogy nem ér semmit, illetve hogy nagyon nehéz. Van itt olyan, akinek szépen átformálta az alakját?
2009. jan. 12. 11:01
 1/9 anonim válasza:
100%
en nem olyan reg kezdtem el hasznalni. Nekem bevallt, mert nincs idom sajnos hosszu edzesekre a kisfiam miatt. Amiota hasznalom, sokkal feszesebb a popsim es a combom, illetve fogytam is belole. Rendszeresen kell csinalni, ennyi a lenyege, en minden nap megcsinalom azt a DVDt amit adtak hozza. Jobb, mintha nem tennel semmit az alakodert es otthon henyelnel. A kozerzetem is jobb amiota csinalom.
2009. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És hasra is jó? És mióta használod? S mennyibe kerül?
2009. jan. 12. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

itt van pár infó [persze lehet h máshol kevesebb az ára]


[link]


azt írja, hogy jó a lábra, hasra és fenékre...:)


még én sem próbáltam, úgyhogy én is szívesen olvasnék más véleményeket! :)

2009. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is van, és nagyon bevállt. Irgalmatlan nehéz, főle, hogy az ember a saját súlyát emelgeti, de megéri. Én reggel és este csináltam 40-40 összetolást, de már egy hónap múlva simán látszott, hogy feszesebb lett a fenekem, illetve fogytam a combomból. Én csak ajánlani tudom. Azóta édesanyám is vett és Ő is teljesen meg van elégedve az eredménnyel.

Ja azért írtam 40 összetolást, mert egy percig az eleján nem tudtam csinálni, olyan kimerítő volt.

És! Igen, jó a pocakra is! Amikor az ember csinálja, érzi, hogy hogyan kell, úgy végezni a gyakorlatot, hogy adott izmokat mozgasson!

2009. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hm, ez jól hangzik:)

és mennyiért vetted? te is topshopból/ban rendelted/vetted?

2009. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
az elso valaszolo vagyok: 1 honapja hasznalom.A hasamon meg nem vettem eszre a valtozast, csak a popsimon es a combomon, de nekem a pocim egy kicsit mas teszta, mert nem olyan reg szultem. Nem tudom mennyi az ara, en hasznaltan vettem 5400 ft-ert.
2009. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2009. jan. 12. 17:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát, sajnos az én hasam is más tészta, illetve hogy tészta...én 8 hónapja szültem, és lóg...
2009. jan. 13. 08:46
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem az eredeti van, amit a Herviz-ben vettem még szeptemberben 21.000-ért. Van olcsóbb változata is, Auchanban talán. Igazából inkább a lábra és fenékre van, a hasit csak akkor érinti, ha már tényleg kéz nélkül, kapaszkodás nélkül csinálod. Szerintem csak ezzel a hasiból nem lehet fogyni. Én is sok pozitívumot hallotam róla, bár még kitartás hiányában sajnos én nem tapasztaltam. De tudom, ez az én bűnöm. Bár ott van a szoba közepén felállítva, néha ráugrok, csinálok párat. Talán egyszer én is eltervezem, hogy minden nap 40-40-et... vagy minden nap a dvd-t... rendszer kell ehhez is, az biztos és akkor a "reklámozott" eredmény nem marad el :)
2009. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!