Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnék? 17 vagyok,...

Mit sportolhatnék? 17 vagyok, epilepsziás és több műtétem volt tehát a labdajátékok és az úszás is kizárva.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 01:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ööö végülis azt mondta a doki nekem amikor kérdeztük hogy az úszás lehetne-e... azért nem mert ha es etleg a vízben rohamot kapnék megfulladnék.... vágülis lehetne de állandó felügyelet mellett. De ezt nem tudjuk megoldani mert anyám állandó éjszakás, apám meg nemigen foglalkozik ienekkel.... ő ink itthon van és csinálja amit kell.... a "gyerekekkel"(15,17) (velünk) ink anyánk foglalkozik.
2010. nov. 17. 22:50
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:30

suna= punci

sunáznám= dugnám a punciját


:D

2010. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 livkey válasza:
0%

Sziasztok!

Ez nem ide tartozik....de jobbat nem találtam.

Tudom, hogy senki nem szereti a lájkolgatásokat, de sajnos nincs más mód a szavazásra.


Szeretnélek megkérni benneteket, hogy nézzétek meg és ha tetszik akkor lájkoljatok erre a videóra.

A szavazás, lájkolás időpontját megváltoztatták: ma 15.15-től december 10-ig lehet.

A versenyt a Team Epilepsy hirdette meg, és Veronika az egyetlen magyar versenyző.


A tornászkislány versenyengedélyéért küzdünk elsősorban.


http://www.youtube.com/watch?v=Eh6HjU3mp4Q


Szavazatukat előre is köszönjük: A Magyar Epilepsziával Élők Egyesülete

2012. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
menjél már a k*rva anyádba!
2012. dec. 4. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!