Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka helyet pókker?

Munka helyet pókker?

Figyelt kérdés

sziasztok tegnap kiléptem a munkahejemről mert nyertem 400 dolárt szerintem nagyon jó vagyok megfogok tudni belőle élni.pár hete kezdtem el a játékot,befizettem 100dolárt,azóta nyertem 300at szóval a hó végére szeretnék legalább 4000-5000$-t megcsinálni.szerintetek reális célkitűzés?



köszi a segítséget


2010. nov. 15. 15:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem te egy jó játékos vagy,csak most idejöttél próbaképpen hülyíteni a jónépet.Én már majd 3 éve játszom online,és nem tudom elhinni,hogy valaki ekkora seggtitán legyen a pókerhez,mint amilyennek te most beállítottad magad.Szerintem nagyon jól tudod,hogy mekkora ökörséget írtál,és csak kiváncsi vagy az emberek reakcióira.
2011. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!