Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka helyet pókker?

Munka helyet pókker?

Figyelt kérdés

sziasztok tegnap kiléptem a munkahejemről mert nyertem 400 dolárt szerintem nagyon jó vagyok megfogok tudni belőle élni.pár hete kezdtem el a játékot,befizettem 100dolárt,azóta nyertem 300at szóval a hó végére szeretnék legalább 4000-5000$-t megcsinálni.szerintetek reális célkitűzés?



köszi a segítséget


2010. nov. 15. 15:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja és szeretnék egy kis segítséget kérni.Az a stratégiám,hogy ászpáral,királypáral csak megadok egy vakot,mert úgyis tutira emel valaki utánam,azt is csak megadom,illetve végig megadok,majd riveren beteszem minden pénzemet!tegnap ezzel vitem két nagy kasszát,úgyhogy szerintem ez egy nagyon jó stratégia.a másik dolog,hogy minden szomszédos lappal megadom a vakot,pl 23 45 JQ,de a nem pont szomszédosokkal is,mint pl 46,810,A3,ezekel is tegnap nagyon sokat nyertem.amúgy


50centes alapra ültem be,nem volt kedvem 2centekkel balylódni

2010. nov. 15. 15:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb tanulj meg írni ;)
2010. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem is tanulj meg irni:D Ha a pókerrel szerencsés vagy,tuti nincs barátnőd.
2010. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Még a szerencsejátékos karriered kezdetén figyelmeztetlek, hogy ez súlyos függőséghez vezethet. Én is így kezdtem, mint te és most már nem bírom abbahagyni és többnyire vesztek. Szóval jól gondold meg!

Egy szerencsejáték-függő

2010. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a szerencsejáték sosem biztos befektetés és könnyen túlzásokba esel, és ha egyszer belelendültél lehet könnyen az utcán találod magad pénz, ház és minden más nélkül..
2010. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pókerklubban dolgozok.

Amit a játékosokon látok, hogy egyik sem megélhetési versenyző. Megvan mindenkinek a munkája, és az az összeg is amit hajlandó pókerre fordítani. Ez általában az esetek nagy többségében 5-20%-a a bérüknek. Egyszer az egyikük azt mondta hogy azért csak ennyit szán pókerre mert akkor nem fogja sajnálni ha ezt a pénzt elveszti.

A taktikád pedig gyerekes és kiismerhető.

Érdemes még azt megjegyezni, hogy ha sokat játszol egy idő után nem fognak jönni a nyerő lapok valamiért. És lesz olyan amikor összecsukják a kézben lévő AA-t.

2010. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Internetes játékban az AA lóf@szt sem ér,mindent megadnak,főleg ilyen kis tétnél.

Nem jó taktika.Érdemesebb 1 ellenfél ellen megjátszani.A riverig elhúzni,meg hazárdjáték,ez sem jó.

Érdemesebb lenne úgy játszanod a magas párokat,hogy 1x csak beszállsz vele,következő alkalommal 3 vak emelés,következő alkalom 4 vak,össze vissza.Én a 2 vaknyi mini emeléstől az 5 vakosig cifrázom folyamatosan.

2010. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Ha ilyet kérdezel, akkor nagyon kezdő lehetsz és már ki is léptél a munkahelyedről? Azért mert egyszer mákoltál, nehogy azt hidd, hogy jó játékos vagy, főleg, hogy pár hete kezdted, tehát tapasztalatod nulla.
2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha csak ennyiről szólna a póker, hát barátom, akkor már mindenki milliomos lenne.
2010. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem értesz a pókerhez....

És ennél több érdemleges hozzászólásom nincs.

2010. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!