Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók, főleg versenyz...

Küzdősportolók, főleg versenyzők, van még esélyem elérni valamit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy már lassan 4 éve foglalkozom többé-kevésbé komolyan küzdősportokkal , most thaiboxolok már lassan 2 éve, de versenyem még nem volt . Nemrég múltam 16 éves , és érdekelne a versenyzés . Azon gondolkozom , hogy szeretnék elindulni amatőr versenyeken , aztán majd ha elkerülök Pestre egyetemre MMA-zni szeretnék , esetleg abban is versenyeznék . Nem csúsztam le még nagyon róla ? Mit gondoltok ? Előre is köszi a segítséget .
2010. nov. 13. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve, Kokó 16 évesen kezdett el boxolni.
2010. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bőven jó az életkorod,sőt nagyon is fiatal vagy.

Egyébként eljárhatnál különböző küzdősport rendezvényekre,kb 2-3 hetente van valami megnézed milyen és később nevezhetnél is.Régebben ahova jártam csomóan csinálták.Indultak mindenféle stílusban.Kempo szabályok,savate,ökölvívás.Annyi,hogy be kell nevezned és indulhatsz.Egyszer azon nevettünk,hogy az egyik srác edzésről benevezett egy full contact kung fu bajnokságra és meg is nyerte.

Van a nevezéseknek egy menete,hogy klubhoz kell tartoznod,vagy vmi ilyesmi,de nagyjából bárki indulhat,ha az adott sportág szabályait betartja,meg befizet kb 1000 forintot.

2010. nov. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat , meg a biztatást is ;) Azért még kíváncsi vagyok más véleményére is .
2010. nov. 14. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve, van egy olyan csávó aki 16 évesen kezdett el küzdősporttal foglalkozni és világbajnok lett!!!
2010. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és nem Kokóra gondolok.
2010. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!