Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csigolyák közti porckorong...

Csigolyák közti porckorong kidülledésem van. :/Én ezzel még valaha hajíthatok gerelyt, vagy egyes mozdulatoknál szinte mindig fájni fog? Csontkovács szóba jöhet? 15L

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2010. nov. 11. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ah:)!Ugyan ez volt nálam is.2 hónapig feküdtem.3 hónap gerinctorna 90%ban rendbe hozott.Persze már nem fogok többet nagy súllyal guggolni,de nem baj,átalakítottam az edzéstervem.

Szóval igen,rendbe lehet hozni.Kezd gerinctornával,utána elmehetsz a csontkovácshoz is.

A kitülemkedést vissza lehet nyomni,viszont ha átszakad akkor már fuccs neki.

2010. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már 5 hónapja szenvedek vele, nem igazán akar múlni. Aludni alig bírok. Téged beutaltak kezelésre meg gyógytornászhoz? Most már jól vagy? :)
2010. nov. 11. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze,rendbe jöttem.Járok konditerembe,küzdősportra.

Gyógytornára beutaltak,én sem gondoltam volna,hogy mennyire hatásos,azonnali fájdalom csillapító mindenképp járj rá.

Ugye azért fáj,mert a kitülemkedés nyomja az izmokat,szalagokat.A gerinctorna gyakorlatok meg célzottan visszanyomják ezt.

2010. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!