Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki csinálja rubint réka...

Valaki csinálja rubint réka 20 perceseit? Amikor kezdtétek, nektek is olyan nehéz volt? :S

Figyelt kérdés

most kipróbáltam, letöltöttem, és számomra nagyon nehéz. Majd belejövök, vagy valami? vagy még pár hétig ilyen lesz aztán már rendesen bírni fogom?

És milyen gyakran csináljam? minennap?


2010. nov. 9. 15:35
 1/5 anonim válasza:
Először én 5 percet is alig birtam ki! Majd belejösz egy pár hét múlva! Velem is így volt! Most már gondok nélkül végig tudom csinálni! Érdemes próbálkozni vele, nagyon hatásos!
2010. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és az egy nap egy 20percest csinálj! Másnap a másikat!
2010. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) Azt hittem h csak én vagyok ilyen béna, mert hogy ezt alap dolog végig csinálni...:D
2010. nov. 9. 16:32
 4/5 anonim válasza:
Hú, én most kezdtem el, 8 és fél, 9 percet bírtam, most itt ülök, szakad rólam a víz :D Pedig nem olyan nehezek a gyakorlatok, csak sokszor kell ismételgetni. Na, mára szerintem ennyi :D
2010. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igenigen:D nekem is kb annyi sikerült. most egy picit leálltam vele mert nem volt időm:S de most el akarom kezdeni, suli után mikor hazajövök akkor csinálgatom:)
2010. nov. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!