Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás edzéssel, de hogyan?

Szálkásítás edzéssel, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3.hónapja kondizom idáig t.növegeltem,de msotmár szeretnék szálkásítani.

Tudom, hogy ch-t csökkenteni kell, emellett a fehérjét növelni, de edzés ügyben tanácstalan vagyok:S

SZerintetek, hogy kéne eddzenem? Csak aerob(futás, úszás, bicikli) vagy súlyzós edzéseket is iktassak be?


Amugy gondoltam pár kiegészítőt is a szálkásítás mellé:

-Sima fehérjét

-Ecdysteron-t

-Zsírégetőt(ezt tudnátok ajánlani?)


Legyetek szivesek segíteni köszi előre is.


2010. nov. 6. 21:18
 1/9 anonim válasza:
Sárga oldal, alapismeretek. Szerintem 3 hónap edzéssel nem sok tömeget növeltél eddig... Szálkásítani megfelelő izomtömeggel lehet. Ha ez nincs meg, előbb tömeget kellene növelni. Még. Minél nagyobb az izomtömeg annál könnyebb a zsírtól megszabadulni. Ha az megvan, a legjobb módszer a diéta, a súlyzós edzés nagy súllyal és aerob edzés kombinációja. A sok ismétlés kis súllyal izomtömeg vesztést okoz, amit nem szeretnél.
2010. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezeket szerintem bőngészd át. Nem irnak hülyeséget;)

2010. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem létezik szálkásító edzés...


Ha nagyon elszánt vagy, akkor menj végezz vmi aerob mozgást, de nem javaslom, mert bonthatja az izmokat rendesen...

2010. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

rendben köszi.

Olvastam sárga oldalt, meg a linkeket.

Utolso én 1óra aerobra gondoltam, ugy tudom, hogy a test kb 2ora eltelte után kezd izmot bontani a ch tartalék védelme érdekében.

De ha aerobot nem ajánlotok akk hogyan edzek? Ugyanúgy maradjon minden v hogy?:S

2010. nov. 7. 11:37
 5/9 anonim válasza:

A linkes vagyok.

Ha elolvastad a linkeket, láthatod hogy hires kondizók ajánlják a hiit mozgásformát, ami csak 15 20 perc.

Ezt azt jelenti kb h 1 perc sprint egy perc séta, egyik formája, de lehet először úgy is kezdeni h fél perc sprint, 1 perc séte, de a sprint télleg sprint legyen, s nem kell 15 20 percnél tovább tartson.

Elvileg ez nagyon meglöki az anyagcserét ami az edzés után is pár órával még zsirégetéssel jár. Olvass csak utánna, szerintem hatásos.

2010. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

És a HIIT-et magába csináljam vagy esetleg súlyzósedzést is beiktassak mellé?:)

2010. nov. 7. 15:28
 7/9 anonim válasza:
Természetesen kondizni is kell, ne többször mint máskor, és a tévhittel ellentétben ne könnyü súlyokkal sokat, hanem nehéz súlyokkal inkább kevesebbet, mert hanem izomvesztést okoz.
2010. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja és eleinte fogod érezni a szénhidrát csökkentése miatt, h gyengülsz, de ilyenkor számold ki pontosan a testsúlyodhoz képest mennyi szénhidrátra van a szükséged. Mert ugyanakkor egy újabb bukkanó ha igen megvonod a szénhidrátot, ebben az esetben a test megint az izmokhoz nyúl és kezdi lebontani.. eleinte nagyon nehéz, kell próbálkozni mennyi szénhidrátra van szükséged!
2010. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi:D

December elején kezdem el szerintem addig informálódom még a dolgok után!:)

Köszi mindenkinek, ment a zöldkéz;)

2010. nov. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!