Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van ez?...

Szerintetek mitől van ez? Normális?

Figyelt kérdés
Nekem lapos, és viszonylag izmos hasam van, nincs rajta felesleg. Viszont, miután jól belaktam, kigömbölyödik a hasam. nagyon zavar. segítsetek kérlek.:(
2010. nov. 5. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ne egyél...Arra nem gondoltál hogy ami megeszel az a hasba megy és ott kezded el szépen megemészteni?Vagy mit akarsz?Hogy zabálsz és aztán alul kipottyan egyből?
2010. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van, bár nekem alapból nem feszes a hasfalam. Fateromnak is ilye, szerintem nem kizárt, hogy örökletes. Egyébként utánaolvastam és valami olyat találtam, hogy az izmok nem tapadnak meg jól a hasüregen vagy hasfalon. De rég olvastam és most lehet nagy baromságot írtam. Most elkezdtem sportolni, majd meglátom milyen lesz egy idő után.
2010. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kedves első köszönöm a válaszodat, bár sokat nem segítettél.:)sőt,a gúnyolódáson kívül nekem más nem jött le.de nem fontos.

utolsó pedig, kitartást a sportolásban.:) és köszönöm.

2010. nov. 5. 22:43
 4/7 A kérdező kommentje:

tistában vagyok az emésztési folyamattal, viszont ez,ami nálam tapasztalható, nem mindenkinél fordul elő.

ettől függetlenül,még ,lehet h hülyeséget kérdeztem.:)

2010. nov. 5. 22:45
 5/7 anonim válasza:

jééézusom -.- ekkora fogykosok is vannak ezen az oldalon?:O az első válaszolónak igaza van! tudod miaz az emésztési folyamat?

ha jóllaksz még jóhogy kigömbölyödik a hasad xDDD

úristen XD

2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne pofázz bele olyan dologba, amihez nem tudsz értelmes hozzászólást fűzni :) hidd el, ha neked is ilyen hasfalad lenne, akkor nem fogyatékosoznál le másokat..
2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

milyen hasfal világosíts már fel ? :O

olyan,mint ET-nek vagy mi ? xDDDD


MKI HASFALA KIGÖMBÖLYÖDIK MIUTÁN ESZIK EMBEEEEEER !!! :D


esetleg emésztési zavarra vagy bélgyulladásra foghatná ha magától csak úgy gömbölyödne ki de nem miután eszik

fúúúú ....

2010. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!