Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha Magyarország meghatározott...

Ha Magyarország meghatározott részén keresnél túrát vagy túrázáshoz akár egy ember személyében társaságot, hogyan keresnél, milyen kulcsszavakkal?

Figyelt kérdés

tegnap 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tematikus csoportban írnék egy posztot bemutatkozással, helyszín megjelöléssel és képpel.

"Sziasztok, Kiss József vagyok. Túra társat keresek Pest és Nógrád megyében. 36 éves vagyok, közepes szintű túrákat szoktam tervezni."

Mellé néhány kép. Aki szeretne az ír.

tegnap 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj, ezt pont el szeretném kerülni.
tegnap 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó FB túrázós csoport, ill. ott a túratárs com oldal is.
tegnap 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de azok leginkább pont a két említett vármegyére koncentrálódnak, és a Túratárs oldalon szinte csak külföld van, eseteg néha Pest és környéke.
tegnap 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. A túratárson van egy csomó regisztráló az ország minden részéből, de határon túlról is. Tudsz megye szerint is keresni magadnak túratársakat, aztán már oda mentek, ahová csak akartok.
tegnap 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így érted, ez jó lehet.
tegnap 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A Kék-túra útvonalán keresnék inkább.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy a valóságban, elmennél Kék-túrázni?
tegnap 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!