Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne izmos, lapos...

Hogyan lehetne izmos, lapos hasam?

Figyelt kérdés
Így is vékony vagyok, csak egy nagyon pici felesleg van a hasamon (olyan épp hogy nem áll jól a nagyon feszülős póló xD.) Máshol teljesen megfelel az alakom. Hogyan érhetném el ezt az izmos, lapos hasat? [link]
2010. nov. 3. 21:54
 1/3 anonim válasza:
Rendszeres testmozgással. Most konkrét gyakorlatokat nem sorolnék fel, biztos van itt olyan,aki többet tud erről,mint én,de az az egy tuti,hogy mindenképp kitartónak kell lenned,csak az hoz látványos eredményt. Fokozatosan növeld a gyakorlatok számát,hogy ne az legyen,hogy izomlázasra edzed magad,utána meg napokig nem bírsz semmit csinálni. Ha vékony vagy,akkor meg semmiképp ne fogyózz,attól izmod nem lesz :) Olyan mozdulatokkal próbálkozz,amit szívesen végzel, jól esik csinálni. Ha van rá lehetőséged, aerobicozni is eljárhatsz, a talajon végzett rész nagyon jól erősít.
2010. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

fogyózni semmiképp sem akartam :D nagy evő vagyok xD nem viszem túlzásba, de normálisan eszek.. inkább sport párti vagyok, és ha elkezdem onnantól menni fog. már csak el kéne kezdeni, és csak az a kérdés, hogy konkrétan mivel :D pl futni szeretek, csak a lában nem szeret(egy idő után beszúr :( )

mondjuk arra lennék kíváncsi, hogy szimpla hasprés elég-e vagy kell hozzá valami más is esetleg.

Leginkább azért van bajom a megfelelő sport kiválasztásával, mert koleszos vagyok, és a lehetőségeim korlátoltak :/

2010. nov. 3. 22:10
 3/3 anonim válasza:
Én egy éven át mindennap csináltam felüléseket. 30-aal kezdtem, hetente 15-el emeltem, és csináltam oldalsó hasizmokra is. Nem iszok szénsavas üdítőt, mert az felpuffaszt. 1 év után kockás lett a hasam, és már nem edzek 1 ideje, de ha eszek, lapos marad, és nem emelkedik ki, mint régen.
2010. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!