Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Wink sportcipő...

Mit gondoltok a Wink sportcipőkről?

Figyelt kérdés

A Wink elvileg egy teljesen magyar márka, emiatt annyira nincs is a Mainstream-ben, mint egy Asics vagy Hoka, ami a futócipőket illeti, de jelenleg futócpőt keresek, és szembejöttem az új fejlesztésükkel: [link]


Nekem nagyon tetszik a cipő, árban is jó, főleg ami a technológiát és anyaghasználatot illeti. A boltban próbáltam is, egyébként egész jó volt, kényelmes, viszont nem tudom, hogy megvegyem-e... Hamarosan lesz egy verenyem, ez az első, nem versenyezni megyek, csak átélni a vibe-ot. Csak rekreációs szinten futok. Szóval mivel a Wink, nem egy top márka, nem tudom, hogy emiatt mennyire tudnám magam magabiztosnak érezni a verseny napján... Mármint zavarna, hogy mások mit gondolnak majd a "gagyi" Wink cipőmről... De az az igazság, hogy a 20.000 Ft alatti árkategórából, ár-érték arányban ezt találtam a legkomplettebbnek. Próbáltam ilyen olcsóbb Adidas és Asics modelleket, ebben a price-range-ben, de elég gyengék voltak...


Persze tudom, senkit nem érdekel majd mi van a lábamon, el kell engednem ezt etc. De nem tudom ez mennyire zavarna mentálisan...



tegnap 21:18
 1/1 nb2019 válasza:
100%
Tényleg senkit nem érdekel mi van a lábadon. Az a fontos, hogy olyan cipőben fuss, ami kényelmes, és illeszkedik a lábadhoz, illetve a futó-stílusodhoz.
tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!