Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szép napot! Egy féléve...

KeRD. kérdése:

Szép napot! Egy féléve élek Kaposváron, és nagyon szeretek sétálni. De eléggé kifogytam az ötletekből, hogy merre tudnék menni. Főként kaposváriaktól érdeklődnek, hogy merre lenne érdemes sétálni? Ahol van is valami érdekes.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

szept. 9. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Deseda: [link]


Zaranyi erdő:

Innen indulj el: [link]


Berzsenyi park:

[link]


Várpark:

[link]


Városliget:

[link]


Cseri Park:

[link]


Töröcskei tú:

[link]


Tókaji parkerdő:

[link]


Róma hegy:

[link]


Gyertyánosi parkerdő:

[link]


Déli temető:

[link]

szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Desedát szeretem, folyton ott vagyok, legszebb hely, most egyre rosszabb mert jön a hideg. :(

Van egy nagyobb tervem, egy sétára csak egyedül nem merek nekivágni, 3 falut érint és megnéztem autóval, a táj kifogástalan, ha segítek ezzel, akkor örülök, a hely neve, : Visnye és körülötte lévő 3 kis falu, vagyis puszta.

szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kápolnasvisnye, Pacsérvisnye, Visnyeszéplak. Utóbbi megközelíthetetlen volt tegnap, leért a kocsim alja és esett az eső, majdnem ottmaradt a járgány.
szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a Zselic is játszik, akkor tudok még mondani helyeket! :)
szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!