Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jó zsákoló kesztyű?

Melyik a jó zsákoló kesztyű?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy strapabíró zsákoló kesztyűt, mert nekem már volt 2 pár " [link] De nem bírja sokáig, belül fent szétszakad és úgy kicsit lötyög benne a kezem, szóval valami ujjatlan kesztyű lenne az igazi! Ha tudtok benne segíteni azt nagyon meg köszönném! F/22
2010. nov. 2. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezeket javasolnám : [link]
2010. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok jót hallottam everlast-ról!
2010. nov. 2. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy szétszakad, mert műbőr. Bőr kesztyűt vegyél, ha tartósat akarsz. MMA kesztyű jó zsákolni (istenigazából csak erre jó), de vigyázz, nem védi a kezet.


én egyébként csak simán, egy spéci bandázsban nyomom, vagy zárt kesztyűben (bőr, bírja).

2010. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább zárt bőrből készültet,csuklóbiztosítottat vegyél szerintem.Ha mma kesztyűben zsákolok a kisujjamon leszakad a bőr.Mondjuk most már megvettem,uh zsák előtt leragasztom a kis újaim.

Az mma kesztyű szerintem pontütőzni tökéletes,vagy páros gyakorlathoz,mert fogni is tudsz vele és így dobásokat is indíthatsz könnyebben.

2010. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán pusztakézzel zsákolok. Eleinte lejött a bőr de aztán hozzászokott a kezem és most már akármilyen erőset ütök nem fáj. Jobb ez mint kesztyűvel, de ez szubjektív vélemény.
2013. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!