Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportmelltartót vegyek?...

Milyen sportmelltartót vegyek? Esetleg mas kenyelmesebb alternativa?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni sportolni ( atletika) viszont meg a cicim sokszor fáj (fejlödésben vagyok valoszinuleg meg es amikor olyan mozgast csinalok akkor elegge mozog es nem kenyelmes.

aug. 17. 05:23
 1/6 anonim válasza:
0%
Mekkora kb?
aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
C kosaras
aug. 17. 07:27
 3/6 anonim válasza:
0%
És a korod?
aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi koze ennek a sportmelltartohoz??
aug. 17. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: azért kérdi a korod a 3 as válaszoló, mert ha nagykorú vagy, akkor elkezd képet kuncsorogni🤣🤣🤣
aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a kor még azért fontos mert eű-s szemmel mert ha mondjuk 15 vagy akkor másmilyen kell a leszoritással mind akinek már a fejlődés végén van mivel mondtad a fejlődést. Amugy legegyszerübb ha kiprobálod veszel egyet futsz benne és megtudod vagy nem a legyjobb de én azt szoktam csinálni nekem is C van és sportolok hogy a fülkében felveszem helybenfutok és érzem hogy milyen ha kicsit is ránt ott akkor futáskor ahol nem 1 percig futok biztos nem ha szinte meg sem mozdul és kényelmes akkor jó. Segítek szívesen neked de kép köszi nem kell mert nekem is van kettő. :)
aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!