Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 12 óra munka mellett edzeni?

Napi 12 óra munka mellett edzeni?

Figyelt kérdés

Az van hogy küzdősportolok és mellette kondizok néha egy kis kardió és ez heti 5-6 intenzív edzés viszont most csak olyan munkát tudok hirtelen elvállalni hogy napi 12 óra és fizikai munka (nem gyár) és még mellé utazok oda vissza 2 órát busszal és gyaloglok fél órát a buszig.


És az van hogy nem nagyon van szabad nap 7ből 7napot dolgoznak itt.


Ezt hogy lehet bírni úgy őszintén? Mert már az első nap halál volt. Ez rabszolga munka.



aug. 16. 12:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy semmit nem tudok kezdeni magammal a szabadidőmbe mert egyik az hogy nincs a másik pedig az hogy hulla vagyok a sok munkától és a kevés alvástól.
aug. 16. 12:28
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ne haragudj.

Persze, hogy nem lesz energiád edzeni hosszútávon, és ez így nem is lenne egészséges.

Ez inkább életvezetési tanácsadás kategória jellegű kérdés, nem is értem hogyan keveredett a testépítés rovatba...lehetőségeidhez mérten keress normális munkahelyet.

Végzettséged? Ha nincs, akkor tanulj ki valamit estin, levelezőn, mellette dolgozol ahol tudsz, és addig minimalizálod az edzést, nyilván nem válogatott sportoló vagy, hanem csak egyszerű hobbista, így nem az életedet tetted a sportra.

Amikor már van olyan munkára lehetőséged, ahol több az időd a sportra, akkor pedig sportolsz tovább.

aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vágom a kategóriákat nemrég használom ezt az oldalt.


A munkát meg nagy eséllyel el kell vállalnom mert sürgősen költöznöm kell az albérletre meg mindenre kell a pénz egyedül vagyok csak magamra számíthatok amivel nincs is baj csak az ország leg aljadékabb településén vagyok és igen 8 általánossal örülnöm kell ha egyáltalán ide is felvesznek hirtelen.

aug. 16. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Rengetegen edzünk 12 óra munka, utazás, család, gyerek, háztartás, ügyintézés, napi problémák mellett. Ilyen az élet!
aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező elmondtad, sejtettem hogy ez van a háttérben.

Akkor viszont inkább arra koncentrálj, hogy rendbehozd az életed, mozogni legalább napi 30 percet/1 órát tudsz ilyen munka mellett is. A prioritásod most az életed rendbehozatala legyen, és normális végzettség megszerzése, esetleg jogsira gyűjtés, aztán rendes munkahely keresés.

Utána ha rendeződtél, bőven ráérsz újra rendesen küzdősportolni meg testet építeni.

aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen ez a felnőtt élet, hogy már nem feltétlenül lesz időnk heti 5-6 több órás edzésre, csak heti kétszer-háromszor. Nekem is más volt a helyzet egyetemistaként, mint most.
aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak nem Csepel az a legaljadékabb település?
aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Nem ez heves megye közel a nógrád határ és nagy a szegénység a drogos züllött emberek és a munkanélküliség.


Amúgy nem vállaltam el a munkát mert olyan lenézően beszéltek velem nemcsak a főnök hanem a munkatársak is hogy ugy felbasztam magam inkabb otthagytam oket a ge*ibe.


Nem is értem ha már azt a munkakörülményt erőszakolják rá az emberre amitől az életminősége nullára csökken legalább ne úgy beszélnének vele mint a kutyával.


2 hetem van találni melót hátha összejön valami addig is spórolok a pénzzel a cigit is lerakom holnaptól(amugyis le akartam az edzés miatt)

aug. 16. 18:58
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja és persze ez a pár nap próbanap fizetetlen marad :D konkrétan kihajtottam a belem jobban és többet dolgoztam mint akik ott vannak évek óta.


De hát ez van.. Legalább nem kell szoliba menni úgy leégtem mint anyámnak az oldalasa.

aug. 16. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem, és sajnálom hogy így alakult.

Ne add fel, hidd el rendeződninfog minden.

Sok sikert, és kitartást kívánok!

aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!