Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy ennyi...

Mi kell ahhoz, hogy ennyi idősen profi futó legyek és esetleg a későbbiekben olimpián is induljak?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom öreg vagyok...28 éves.

Igazán sose sportoltam semmit, normál testalkatú, 175cm magas nő vagyok, szeretnék elkezdeni futni először nyilván az alapokkal kezdeni, de van esélye kitartással szorgalommal, alázattal...akár egy 8 év múlva megrendezésre kerülő olimpiára kijutni?

Először nyilván az alapokkal kezdenék, aztán kisebb futóversenyeken indulnek..vagy mi lenne egyáltalán a menete ennek az egésznek?

Pár éve raszoktam az iqosra...ez az egész tulajdonképpen 2 hete fogalmazódott meg bennem..ahogy ezt eldöntöttem, le is tettem nem szívom már.

Jó tanácsokat szívesen fogadok.


aug. 5. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sokat fejlődtem...

100 méter már 40 másodperc...

Azért írtam ide,ha véletlenül valaki hozzám hasonló és olvassa, ne adja fel!

Továbbra sem dohányzom, figyelek az étkezésre a mozgásra!

szept. 7. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!