Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki csak a...

Van olyan, hogy valaki csak a hasán zsírosodik?

Figyelt kérdés
Tehát egy ideje tömegnövelésen vagyok, a hasam egy kicsit zsírosodik, viszont máshol egyáltalán nem. Tudom, hogy először általában a hason látszik, viszont nekem még egy kicsit se látszik máshol. Ja és azon hogy segíthetnék, hogy közvetlenül a csuklómnál vastagabb legyen a kezem (nem az alkarom) és az ujjaim, mert észrevettem, hogy a nagydarab testépítőknek vastagabbak az ujjaik, de miért, hiszen ott nincs izom?
2010. nov. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ilyen nem létezik. Olyan van, hogy valaki a hasán jobban zsírosodik, de olyan egyáltalán szerintem lehetetlen, hogy valaki csak a hasán zsírosodik.
2010. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen először a hason látszik meg. Ha továbbra is zsírosodsz, próbáld meg, hogy naponta a mostaninál 50g-mal kevesebb szénhidrátot viszel be. (Ne étkezést hagyj ki, hanem mondjuk legyen a rizs kevesebb.) A csukló és az ujjak nagysága genetikai adottság.
2010. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clint ***** válasza:

ne a rizset vedd vissza hanem a cukrot. gyümölcsöket hogy fogyasztasz? edzés után ha dextrózt használsz válts maltódextrinre, vagy fele-felére. HA mégsem ez a bibi, akkor

esti étkezéshez csökkentsd a ch-t, ha pedig még ez is jó akkor csak azt tudom mondani, hogy sima rizs helyett barnát egyél. Az meg nem tudom miért zavar, hogy a csuklód milyen hallod, ez komoly????

2010. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!