Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titan Katana fekvenyomó ruha,...

Titan Katana fekvenyomó ruha, mit érdemes róla tudni?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni nyomás közben, stb. lennék kiváncsi. Titan Katanám (36-os) van, nemrég volt az első ruhás edzésem, de még beengedni sem tudtam a súlyt. Valaki tudna segíteni?

15/L vagyok, 45 kg-mal szériázok, 70 kg-mot próbáltuk, de nem sikerűlt beengedni sem. :(


2010. nov. 1. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mikkel foglalkozol 15 l?Ennyi idős lány sztem nem kéne ennyivel mellezzen o.O
2010. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem az erőemelést. Ez számomra nem csak egy hobbi, az edzések tartanak életben hétközben a kollégiumban, a gondolat, h holnap/ma edzés segít kibírni, ugyanis nagyon utálom azt az iskolát, ahová járok. Csak az erőemelés miatt vagyok képes ott maradni.
2010. nov. 1. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

gyakran előfordul. gyakorlás kell. Meg a ruha is "puhulni" fog idővel.


egy tipp: ne engedd le a súlyt, hanem húzzad, hátból. mintha eveznél.

2010. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is 15 éves vok és már most 110 kg nyomott ruha nélkül de versenyekre ruhában akarok menni de még nem tom hogy melyik lenne a legjobb meg árban is hogy vannak!

te menyiért vetted??

2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!