Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most először mennek konditerem...

Most először mennek konditerembe de elég szégyenlős vagyok. Ott kell átöltözni a kicsi szekrény előtt? Vagy ciki lenne ha a WC-Ben öltöznek át?

Figyelt kérdés
Az nem lehetséges hogy eleve sport cuccban menjek mert a munkából mennek edzeni

júl. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkából mész, akkor felnőtt vagy, és szerintem ezzel a problémával önállóan is meg tudsz birkózni.
júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen dolgozom azon hogy ne legyek szégyenlős, de sajnos nem megy olyan gyorsan…..főleg hogy van rajtam felesleg is, pont emiatt szeretnek mozogni, de azért nem szívesen mutatkoznek idegenek előtt meztelenül, meg ha csak egy pár másodpercre is
júl. 27. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott öltözöl át, ahol akarsz.
júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 retektorta válasza:
Senkit nem érdekel ott, hogy nézel ki. Én ugyan nem dagadt vagyok hanem vézna, de soha senki nem szólt be, sőt még idegenek jöttek oda segíteni, ha valamit rosszul csináltam.
júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!