Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxolók! Szerintetek igaza...

Boxolók! Szerintetek igaza van a munkatársaimnak?

Figyelt kérdés

Gondoltam elkezdek boxolni, aztán mondta két munkatársam, h ne edzésre járjak, mert egy fas*zág az egész,inkább menjek le velük,majd ők megmutatják h mit merre, mert már évek óta nyomják meg van felszerelésük is szal zsák,kesztyű meg pajzs stb.

Meg h az edzés az egy pénzügyi lehúzás, valójában egy nap alatt le lehetne tudni a "gyakorlati" részt, tehát h kell ütni stb, onnantól kezdve meg csak az számit, h mennyit gyakorolsz,mennyire tudod elsajátítani a technikát, h növeld az állóképességed,erősítel-e stb.

Szal ez tényleg igaz lehet?


2010. nov. 1. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja.
2010. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted potyára nyitott az edzőtermet?"Kicsivel"biztos többet értenek hozza mint a kőműves haverjaid...
2010. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én kőműves vagyok.Nem lehetnének inkább az irodista,eladó,vagy valami más munkatársai?:)
2010. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDD fail
2010. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj el boxolni egy 1 évet, boxklubba, aztán menj le a munkatársaiddal bunyózni. Választ kapsz a kérdésedre.
2010. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Félreértitek, itt most nem arról van szó, h van két hülyegyerek, akik megnézték a Rocky-t 5x egymás után aztán ellesve a mozdulatokat lementek a terményes zsákot püfölni.

Mindketten 2 évig nyomták valami klubban aztán váltottak arra, h otthon nyomják.

Lényegében, ahogy volt pénzük h megcsinálják...

2010. nov. 1. 17:39
 7/11 A kérdező kommentje:

Jah meg h akkor érdemes a klubbot erőltetni, ha versenyezni akarsz.

Én meg csak hobbi szinten tolnám, mert a kondira már sajnálom a pénzt.

2010. nov. 1. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg menj mindkét helyre.Ökölvívó edzés mindenhol 5x van egy héten,bár az tény,hogy a hobbista edzésért 1-2 helyen tényleg sokat kérnek.

Gondolom a haverjaid sem fognak foglalkozni veled heti 5x.

És azt mindenképp cáfolnám,hogy 1 nap alatt meg lehet tanulni a gyakorlati részét.Pl lábak helyzete,nem esik le a kéz,ritmusváltások,szűken tartott könyök stb.

2010. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15:10 Bocs! nem lehetnek a szereplöket én választom:D
2010. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a technikai részt már ők is meg tudják mondani, tehát egy két évig bokszoló valaki már meg tud tanítani rendesen ütni, állni, védeni, stb. DE! Soha nem fogja visszaadni az edző szakértelmét, hiába lesznek jók a technikáid, valószínűleg nem lesznek tökéletesek, két év mégsem 20 év aktív sportolás meg még 15 edzősködés. Arról nem is beszélve, hogy az iskolázást (ami az egyik legfontosabb) valószínűleg nem tudják olyan jól csinálni, mint egy edző. 5000 Ft-tól vannak már boxedzések, ha tudsz ennyit költeni rá, akkor szerintem sokkal inkább megéri, már csak azért is, mert akkor sajnálni fogod a kihagyott alkalmakat, és akkor is elmész, amikor nincs kedved, míg a munkatársaiddal inkább lemondod az edzést.
2010. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!