Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el?

Milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés
Versenytáncolok (tíztánc) és a partnerem lelépett, azóta akikkel táncoltam már nem volt olyan jó. Beleuntam a sportba, mit kellene helyette választanom? Már úsztam, teniszeztem, rg-ztem és balettoztam, de nagyon rövid ideig, ezekhez vissza is térhetnék. Amit elkezdek, versenyszerűen szeretném űzni, és ebben a táncban partner nélkül esélyem sincs. Bármi ötlet? Budapesten keresek ilyen lehetőségeket.

júl. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapesten belül merre? Gondolom nem mindegy, hogy Óbuda vagy Rákoskeresztúr, mert nem mindegy, hogy 10 perc séta vagy másfél óra BKK.

Egyébként ha te magad se tudod eldönteni, akkor mi ismeretlenül random kommentelőként nem fogjuk tudni eldönteni. A fővároson belül szinte végtelenek a lehetőségeid. Kísérletezz, és találj olyan sportágat, amit szívesen űznél hosszútávon.

júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hely mindegy, de olyan sportot keresek amiben pl diákolimpián van esélyem néhány éven belül, egyetemre hasznos lenne. Ezért lehet ha a tánc vonalon maradok nagyobb esélyem van, mivel itt már nem nulláról kezdek, de nem tudom mit válasszak.
júl. 15. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha te se tudod, mi honnan tudjuk?

Amúgy tényleg mindegy a hely? Egyszerre játszik Soroksár és Aquincum? Az szép! Sok időd lehet.

júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor megvarjuk amig jezusatyauristen eldonti.
júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Krokettezzél vaze!👍☝️💪


[link]



Esetleg krikett 🏏 vagy baseball ⚾!



De próbálkozhatsz bátran a golffal vagy minigolffal is!


Ne add fel bátyja (vagy nénje.. nem tudom, mi a nemed)!

júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!