Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéssel kapcsolatban írnék......

Domcsivalaki kérdése:

Edzéssel kapcsolatban írnék...egy 18 éves lanynak kezdetben mennyi sullyal lenne erdemes elkezdenie edzeni a gym-ben? Most mennek le először.

Figyelt kérdés
Koszonom szepen a valaszokat elore is.

júl. 14. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Súly? Maggasság? Egyéb információk valaha sportoltál-e, étrend, mik a céljaid? És midre tervezel edzeni aznap?
júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
68 kg,183 cm, sajat testsulyos edzest szoktam otthon csinalni heti 3szor. Izomtomegnovelese lenne a cel. Igazabol egy egesz testes edzesre gondoltam kezdetben, szoval nincs kifejezetten kivalasztva, hogy ,,mimre edzek aznap".
júl. 14. 20:48
 3/12 A kérdező kommentje:
De olyan gyakorlatokra gondoltam mint pl.: fekvenyomas, evezes csigan stb...
júl. 14. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első alkalommal érdemes segítséget kérned súlyzókkal, gépekkel, gyakorlatokkal kapcsolatban.

Az erő szintedhez mérten volna jó összeállítani az edzéstervet.

Ha jó erőben vagy akkor feleslegesen ne eddz aprócska súlyokkal, az csak az idődből vesz el. Az elképzeléseid szerintem jók, látom a lényeges gyakorlatokat végeznéd.

júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszokat.

Igen, azért megpróbáltam innen-onnan informálódni, hogy mik lennének az alap gyakorlatok.

júl. 15. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
A saját testsúlyos edzést mennyi ideje csinálod? Mennyire izmos alkat az elképzelésed?
júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Saját testsúlyos edzést már egy bő fél éve csinálom(kisebb kihagyásokkal).

Nekem az a szálkás testalkat ami tetszik, nem akarok tul izmos sem lenni azert.

júl. 16. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a veszély nem is fenyeget, pláne saját testsúlyos edzéssel, pláne ha egy mindössze fél éves intervallumban is vannak kihagyások.
júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jogos :))

Meg1 kerdesem lenne..a sajat testsulyos gyakorlatokat mennyire lenne ertelme sulyzos gyakorlatokkal komninalni?

Ugyertem egyik nap sulyzos edzest vegeznek,masnap piheno, utana sajat testulyos gyakorlat es mondjuk utana meg1 edzotermi edzes?

júl. 16. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!